Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért gáz ha fiú létemre...

Miért gáz ha fiú létemre szeretem a slim cigiket?

Figyelt kérdés

valahogy jobban esnek mint a klasszikus vastagságuk...

antidohányosok kíméljenek

19F


2010. okt. 30. 21:08
 1/8 anonim válasza:
83%

miért ki mondta,hogy gáz?

tsóm is szokott szívni és nem érdekli,hogy ki szerint gáz... ha jól esik akkor szívd!ne foglalkozz másokkal

2010. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én nem dohányzok, de akkora baromság tartom a dolgokat, mint ez, hogy "egy fiú ilyet használ/szív, de gáz, meg b.uzi", mikor valójában SEMMIT NEM JELENT A VILÁGON. Szerintem az a gáz, ha valaki ilyeneket mond...Ha jobb, akkor szívd azt nyugodtan.
2010. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Jó pontozzatok le, de szerintem nagyon hülyén áll fiúnál. Bár mikor én látok ilyet, ahhoz buzeráns öltözködés és kinézet is társul, de ez már másik téma.
2010. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le mert csak a véleményedet mondtad el. egyébként nem vagyok pawa nem öltözök bu.zisan
2010. okt. 31. 08:31
 5/8 anonim válasza:
74%
azért mert általában nők kezébe látni ilyetés az emberben kialakul egy olyan érzés hogy ez a nő 1-ik ismertető jele és azért tartanakferde hajlamúnak mert női ismertető jelet hordasz pl ha egy helo kittys topot hordanál akkor is ez lenne bár akk nagyobb mértékben de ezért tartják b.uzinak az emosokat
2010. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
iszonyú ciki, hidd el nem szeretnéd, hogy körberöhögjenek a fiúk meg a lányok is
2010. okt. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:
Nem gáz... (bár én nem szeretem, mert véknyabb cigi=több papír és kevesebb dohány, a papír meg undorító, szóval ezért nem cigizek, dehát ez már nem is ide tartozik:D És ne feledjük, a kolbász az férfi étel, az epret meg csak nőknek adják ki a piacon:)
2010. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ha egy macsót képzelek el slimmel a kezében, akkor abszolút nem visszataszító, sőt egyéniségre vall. ha valakinek vannak hiányosságai stílusbelileg vagy önértékelésileg, azt lehet viccesnek találnám.
2010. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!