Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen gyenge cigit vegyek?

Milyen gyenge cigit vegyek?

Figyelt kérdés
Kioktatást nem kérek.
2010. nov. 5. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ha kezdő vagy akkor ajánlatos gyengével kezdeni...hogy milyet te döntötd el, de a színei itt vannak.

Fehér, citromsárga/narancssárga, világoskék, sötétkék, piros. (ilyen sorban erősödnek)


A barna multi (régebben volt ilyen, nem tudom van-e még, mindenesetre elég ritka) a sötétkék és a piros között áll, a barna szofi viszont erősebb a pirosnál.

A szürke teljesen változó, van, amiben a fehér és a citrom/narancs között áll, de pl. marlbiban a sötétkék multival egyenlő.

A zöld szín általában azt jelenti, hogy mentolos, ennek az erőssége teljesen változó lehet. De a világoszöld mindig gyengébb, mint a sötétzöld (pl. Pall Mall).

De pl. a Westre ezek egyike sem sem igaz, ott a mentolos kék színű, a szürke west pedig a sötétkékkel egyenlő :) A többit nem tudom.

2010. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pl. Djarum cigarettát (a lap alsó harmadában): [link]
2010. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
piros symphonia, ha már dohányzol akkor dohányozz! ha lúd legyen kövér!
2010. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kielégítő választ! :)

Nem első cigi lesz, csak gondoltam megkérdezem milyet ajánlotok, mert az arany Marlborot elég erősnek találtam.

2010. nov. 5. 18:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért csak immel-ámmal akarod mérgezni magad, amikor sokkal hatásosabban is lehet? Cigiből olyat vegyél, amit szeretsz. gondolom, nem vennél úgy cigit, hogy nem is szereted.
2010. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jaj, pedig úgy szerettelek volna lebeszélni. 40 éve dohányzom, és min. 20 éve egyfolytában szokom le róla, csak sehogy nem sikerül. Most már annak örülök, hogy a lakásban nincs bagózás, a teraszon szívom, és így a ruhánk nem szívja be a bagószagot. Egyébként én olcsó, gyenge, mentolosat szívok, a rövid, zöld LD-t. Így is baromi sokba van egy hónapra, napi 1 csomaggal.

Ha dohányboltban veszel cigit, egy jó eladó pontosan el tudja mondani, melyik márkában melyik szín jelöli a gyengét. Ha lány vagy, vannak a vékony női cigik, abban találhatod meg a leggyengébbet, de a márka pénztárcafüggő.

2010. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kossuth.
2010. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

fekete vékony Marbolo .

Én is azzal kezdtem . :) És én már pro vok . :)

2010. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az előzö vok .

Bazz az arany az eggyik legerősebb . xD

Még szép hogy erősnek találod .

2010. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sárga rövid Multifilter.
2010. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!