Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Matol nem gyujtok ra! Biztatna...

Matol nem gyujtok ra! Biztatnatok egy kicsit?!?

Figyelt kérdés
ma van az elso napom hogy nem gyujtok ra , legyszi akiknek mar sikerult letenni biztassatok egy kicsit . Babat szeretnenk es ezert akarom letenni , most meg birom nem kivanom de felek kesobb nehogy elcsabuljak :(
2010. nov. 11. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a párom babaprojekt miatt hagyta abba! Néha elcsábul, de erős! És TE is erős vagy és gondolj a babátokra!

Büszkék leszünk RÁD! :)

2010. nov. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ha babát szeretnél nagyon jól teszed ha leszoksz a cigiről.Gondolj arra,hogy a gyerek érdekében mindent.Biztos hallottál már arról,hogy ujjak nélkül vagy szív illetve tüdőbetegen születik vagy koraszülött lesz.Soha az életbe nem bocsájtanád meg magadnak.Kitartást!!
2010. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu. Nagyon egyszerű. Gondolj bele abba, hogy amíg nem dohányoztál, hiányzott-e neked valami? Nem. Ergo a dohányzásra nincs szükséged.


Mik a dohányzás előnyei? Semmi.

a cigaretta jó ízű? Jó illatú? Nem.


Képzeld el, hogy lakik benned egy féreg, amit a nikotinnal tudsz táplálni. Ha rágyújtasz, akkor ez a féreg növekszik és egyre többet követel, hogy életben maradjon és egyszer felülkerekedik. Most, ha " elvonási tüneted" van járjon az az eszedben, hogy nem eteted meg azt az alattomos férget magadban és élvezd, amikor elmúlik a nikotin utáni vágy.


Most olvasok egy könyvet: Végre nem dohányzom!-- ez a címe, egy angol pasi írta. Nagyon jó könyv. Én nov. 14-én este fogom elszívni életem utolsó cigijét. Mióta olvasom a könyvet már kevesebbet szívok és nem szenvedek egyáltalán.

2010. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
akarat erődön múlik,én 25 éve hagytam abba egyik napról a másikra
2010. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Tegnap egy fiatal nőt láttam a buszmegállóban.Dohányzott másfél szálat amíg jött a busz,pedig már nagy hasa volt.Talán 6-7 hónap körül lehetett.A buszon sokan voltak,nem állt fel senki,talán nem látták.A nő szóvá tette,Ő TERHES..és adja át valaki át a helyét.

UNDORÍTÓ,hogy ezzel érvelt,mikor pár perce károsító anyagokat juttatott a babája tüdejébe.

Legalább fél év kell,míg valamennyire kitisztul a nikotin a szervezetből,addig várjatok,és SOHA többet ne gyújts rá.

Ha az apa dohányzik,akkor ő is leszokhat a baba érdekében.Hiába "csak" a teraszon dohányzik,a házban érezhető lesz a füst,ha Ti nem is érzitek a pici igen!

Ha igazán szereznél babát,és szeretnél jó anyukája lenni,akkor nem fogsz többet rágyújtani!!Egy szülő a gyerekének jobbat,többet akar nyújtani,mint ami neki volt.A cigi árából vehetsz egy csomó mindent!!!

19 éves vagyok,de egyszer majd szeretnék babát..:),és fel szeretném nevelni,nem tüdőrákban,gégerákban..stb meghalni.

2010. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2010. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Eddig jol birom , kivanom de ellen tudok allni , most iszom a reggeli kavemot cigi nelkul !!!!!! , az ejjel azt almodtam cigizek es felriadtam

koszi a biztato szavakat ...

2010. nov. 12. 08:43
 9/13 anonim ***** válasza:
HAJRÁ!:) annyi a lényeg h 1 slukkot ne szívj. apám is leszokott 2évig bírta aztán mondta h ideges ezért rágyújtott... pár hónap kellett és megint rászokott. kb 1 éve infarktusa volt akkor is abbahagyta a dohányzást de sokat idegeskedett a munkája miatt és gondolta h "1szál nem árt meg" megint rávan szokva....
2010. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csak így továb! ne gyujcs rá! figyellek!
2010. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!