Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Karácsonykor lesz 1 hónapja...

Karácsonykor lesz 1 hónapja hogy nem gyújtok rá, normális dolog ez amiket álmodok?

Figyelt kérdés
Azt szoktam álmodni hogy cigizek és olyan jó akkor minden...és kicsit bánom hogy le kell szoknom a cigiről mert imádtam cigizni, sőt most is imádnám és nagyon hiányzik. Kb mikor fog ez elmúlni? Fél év, 1 év?
2009. dec. 19. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akkor fog elmúlni amikor minden nikotin kiürül a szervezetedből. nem tudom mikor lesz, de el fog múlni.

Miért kell leszoknod?

2009. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem betegség miatt, hanem mert egészséges akarsz lenni.
2009. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én 7 hónapja nem bagózom és már jó ideje nem álmodok vele.

Nemsokára elmúlik! szopogass mentolos cukorkát, az megnyugtat és eltereli a figyelmedet!

Kitartás! Megéri!

2009. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért pont mentolos cukorka? Az tényleg segít?
2009. dec. 19. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk. A nikotin 48 óra alatt ürül ki a szervezetből a "kátrány", na az más tészta. El fog ez múlni ne aggódj kérdező :) Még kívánod a cigit. Én is próbáltam leszokni, mert undorító szokásnak tartom, de nekem nem megy :( Kitartás :)
2009. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

lakótársam alvaevő, és állandóan az x-aktás "krájcsekkel" álmodik :D

A múltkor arra ébredt hogy majd megfulladt attól a 12db milka pralinétól, amit alváás közben próbált egyszerre elmajszolni... :D Szerintem ne siránkozz, a tiéd elmúlik, az övé bizt nem :D

2009. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hmm...hát egyszer én is betöröltem egy lángost álmomban. El sem hittem amikor mesélték, de tényleg tiszta olaj volt a kezem :D
2009. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A negro nálam nyugtató hatású volt a mentol miatt. A mentol bizonyítottan az :) Bárhová magammal vihetem mint a cigit :)

A leheleten segít, vércukrot magasan tartja egész nap, beteg időszakban is rádob az összhatásra és olcsóbb is :)

Amellett, ha szopogatod addig a kényszercselekvésed arra korlátozódik. A rágó is jó amúgy, ha nem szereted a negrót vagy bármilyen cukorka. A lényeg hogy rágcsálj bagó helyett :) A legjobb ha nem is gondolsz a bagóra!

VEdd úgy hogy leszoktál én ezzel a tudattal kezdtem neki. Hogy unom, undorodom tőle, káros, nem is élvezem, drága és leginkább egészséges gyereket akarok majd! Pedig szerettem cigizni de valami kell hogy hajtson! Hajrá

2009. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Álmoskönyv szerint:

CIGARETTA: Érdekes, hogy dohányzó ember álmában szinte soha nem fordul elő, de ha mégis valószínűleg le fogsz szokni róla. Ha felhagytál a dohányzással és cigarettáról álmodsz: az elhatározásod erős. Nem dohányzó ember álmában a cigi: kielégítetlenség.


Szóval semmi gond :)

2009. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyi ideig dohányoztál előtte. Én fél éve hagytam abba, kb 11 év füstölés után, de még most is álmodom néha róla, de ha álmomban rágyújtok, mindig erős bűntudattal párosul, hogy nem tudtam ellenállni. De egyre ritkábbak ezek, remélem, hamarosan véget érnek.
2009. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!