Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz hogy nem dohányzom? 18...

Gáz hogy nem dohányzom? 18 vagyok.

Figyelt kérdés
Én is kipróbáltam, de vhogy nem hiányzik az életembe a cigi. Nem vagyok otthonülős stréber, ugyan úgy eljárok szórakozni mint sokan mások, de nem cigizek, néha iszok ha az van... De abszolúlt nem is bírom a füstöt. Mit szólnak ehhez azok akik dohányoznak? lenéznek? am nem érdekel ha lenéznek, csak kíváncsi vagyok. Egyébként a passzív dohányzásban van részem sajnos:( Eléggé károsít az, nemhogy még szívjam is.
2009. jan. 13. 17:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ne érdekeljenek mások... én sem cigizek ,pedig barátnőim milliószor kináltak már,de határozottan nemet mondok,még ha mindneki gúnyolja ez miatt is.Viszont sokan egyetértenek velem,hogyők is megbánták,hogy cigiznek.Ne cigizz,ha nem akarsz. Az a jó,ha nem cigizel,káros az ,attól sneki nem lesz menőbb vagy "nagyobb" . Viszont vigyázz,hogy ne nagyon legyél közel egy emberhez,aki cigizik,mert neked az károsabb ha nem cigizel és beszivod a füstöt :S
2009. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, mint a kérdező, de nekem a legjobb haverjaim nem cigiznek. Az meg nem érdekel, hogy mit gondol rólam az aki cigizik. Ha lenéznének emiatt... LOL én kiröhögném őket. Nem gáz, hogy nem dohányzol. Én büszke is vagyok rá, hogy nem dohányzom.
2009. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én mondjuk ki se próbáltam, de így se hiányzik. 24 vagyok. Engem nem cikiznek a barátaim emiatt. Majd elmúlik a ti körötökben is ez a hóbort, hogy kinéznek emiatt, ha meg nem, akkor más barátokat kell keresni, mert aki bánt, ártó szándékkal gúnyol, az nem barát.
2009. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg jo is hogy nem cigizel. :)
2009. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Én 18 évesen szoktam rá a cigire,előtte nem dohányzott senki a környezetemben.(a hugomat kivéve),Apám kocadohányos volt.

A férjem(meghalt 2 éve)viszont cigizett és én is rákaptam.Ma már bánom,de az eltelt 35 évben egy berögzött szokássá vált a rágyújtás.Most már nehéz lemondani róla , tudom hogy sokba kerül és a lépcsőjárás is nehezemre esik,pedig csak 53 éves vagyok.Szerintem ne szokj rá.Ma már nem "divat" a cigizés.A leszokás meg nagyon nehéz.

2009. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
"hát elég gáz vazze, kis nyuszi vagy!?" ....egy fenétket gáz,sőt, nagyon jól teszed, hogy kiállsz azért, amit Te gondolsz, mert biztosan Te is kapsz egy-2 ízes beszólást a nagyokosoktól, mint amivel engem is riogattak hajdan és ide írtam is Neked egy példát....jó egészséget és örülj,hogy saját véleményed van és nem hagyod, hogy a bratyiság kedvéért olyat tégy, amit nem is szerenél
2009. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Most 18 evesen ugy gondolod, hogy ez gaz, de kb.1-2 ev mulva buszken fogod kihuzni magadat, es te fogod oket lenezni amiert cigiznek. Draga, egeszsegtelen, budos, rosszak lesznek a fogaik, krakognak, kohognek...FUJ!!!

Par ev mulva ok, a cigisek fogjak meg mondani neked: - de jo neked, hogy nem szoktal ra!!! Hidd el nekem.

2009. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, hát örülj neki! Én 22 éves vagyok és dohányzom, de irigylek mindenkit, aki nem szokott rá. Nem azért, szeretek dohányozni, de fölösleges pénzkidobás igazából és egészségtelen is, ha nem szoktam volna rá, akkor nem hiányozna az életemből és az tök jó lenne. Szóval eszedbe ne jusson gáznak tartani, hogy nem dohányzol. Normális felnőtt ember - még ha ő maga dohányzik is - nem tartja gáznak, ha valakinek nincs ilyen káros, fölösleges, drága szenvedélye.
2009. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Az lenne gáz ha cigiznél
2009. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet kérdezni...

De te ezek szerint befolyásolható vagy ha más miatt kipróbálod.


Én büszke vagyok rá, hogy soha életemben nem szívtam 1 szál cigit sem és nem ittam egy korty alkoholos italt sem. Pedig az osztályban már kínáltak ezekkel.

(15/fiú)

2009. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!