Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gáz hogy nem dohányzom? 18...

Gáz hogy nem dohányzom? 18 vagyok.

Figyelt kérdés
Én is kipróbáltam, de vhogy nem hiányzik az életembe a cigi. Nem vagyok otthonülős stréber, ugyan úgy eljárok szórakozni mint sokan mások, de nem cigizek, néha iszok ha az van... De abszolúlt nem is bírom a füstöt. Mit szólnak ehhez azok akik dohányoznak? lenéznek? am nem érdekel ha lenéznek, csak kíváncsi vagyok. Egyébként a passzív dohányzásban van részem sajnos:( Eléggé károsít az, nemhogy még szívjam is.
2009. jan. 13. 17:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nem érdekel ha lenéznek minek kérdezed?buksi simit kérsz mert nem dohányzol? 18 éves flenőtt ember vagy,azt csinálsz amit akarsz ne kérdezz már baromságokat. IGEN NAGYON GÁZ HOGY NEM DOHÁNYZOL ÁSD EL MAGAD..... inkább örülj neki hogy egészségesen és tovább élhetsz rmeélhetőled,de őszintén,ennek a kérdésnek mi értelme van??
2009. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz ha valaki cigizik. Én is gáz vagyok te ne legyél az.
2009. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
EGYÁLTALÁN nem gáááázz..... én egy 17 éves lány vagyok és én kifejezetten utálom ha egy srác bagózik... sőt a füstöt se nagyon viselem el, dehát azzal mindenhol találkozik az ember... csak azért ne kezdj el bagózni, mert mások ezt trendinek tartják
2009. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem akkor lenne gaz,ha a kornyezeted nyomasa miatt kezdenel cigizni.Ha neked nincs ra szukseged,sot,ha meg zavar is a fust,akkor tarts is ki emellett,ne hagyd,hogy masok a butasagukkal befolyasoljanak,es ne hagyd,hogy masok dontsenek a TE egeszsegedrol.
2009. jan. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem büszke légy magadra hogy nem cigizel!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nézd, én 19 éves vagyok, és 7 éve dohányzom... (Igen 12 évesen szoktam rá) Szerintem büszkének kellene lenned magadra, hogy nem dohányzol! Én már megbántam, h rászoktam, hisz azt nagyon könnyű, lejönni róla viszont rengeteg akaraterő, és kínszenvedés... Nekem sok olyan barátom, haverom van aki nem dohányzik, és én nagyon büszke vagyok rájuk, hogy a mai világban nem dohányoznak!
2009. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szerintem az a gáz ha te azt hiszed hogy az a gáz h nem cigizel..

hagyuk már.

az gáz szerinted, hogy nem rákosítod el magad?

azoka szánalmasak akik járnak ki a térre csoportosan cigizni mert ŐK MENŐK

2009. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
jesszus az gáz,hogy ilyet kérdezel...a mai világban a kultúráltabb körökben az a ciki ha valaki dohányzik.az egy dolog,hogy az iylen ki suttyóknál még menő,bár...már ezen is elgondolkoznék
2009. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Ponthogy jó! Ne is dohányozz! Eszméletlenül rontja az egészséget, ha rendszeresen gyújtasz rá. Az anyukám (sajnos) dohányozik, nagyon útálom, hülye füst szag ill. nagyon félek, mert mostanába sok olyat látok hogy "cigitől tüdő-rák". A másik hogy nagyon drága...:(


Kiirsten

2009. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én se dohányzom és teljes életet élek. Ugyanúgy elmegyek koncertekre, bulizni és dekányival se vagyok kevesebb, mint a többiek azért, mert nem cigizek. Szal ne is törődj velük, mert attól senki se lesz nagyfiú vagy nagylány, mert bagózik.
2009. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!