Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigaretta vagy vizipipa?

Cigaretta vagy vizipipa?

Figyelt kérdés
Nekem a vizipipa a bejövős, ízes , nem annyira káros és nem leszek tőle büdös :D nektek melyik a kettő közül és miért?
2010. nov. 24. 10:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
Dohányosként azt mondom, leginkább egyik sem...
2010. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

20/N vagyok. Cigiztem már és utálom... A szagát, az ízét, köhögök tőle, marja a torkom, szóval nekem borzalom.

Viszont a vízipipát imádom:))

De csak ha jól van elkészítve, ha túl nagy a szén, és nagyon meg van tömve, akkor eléghet az aroma és akkor szintén éget, nem tudok belőle sokat szívni. Nem tudom, én ezekre vmiért érzékenyebb vagyok, nem tudok hozzászokni, ha valami jobban marja a torkom. Sokat szoktunk pipázni, rengeteg aromát próbáltam már, nagyon szeretem:)

2010. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi egy héten max 2szer pipázunk , épp elég és kellemes is:D még az a jó hogy engem be is kábít nagyon komoly:D
2010. nov. 24. 10:38
 4/19 anonim ***** válasza:
vízipipa, gyengébb, jobb az íze. De inkább egyik sem, de ha választani kell, akkor inkább az.
2010. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Vizipipa!

Egy dohányostól hallottam aki 1 kartonnal szívott el egy nap, hogy amióta nem bagózik hanem pipázik jobb a teherbíró képessége. 2-3x jobb!

2010. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem ajánlom. Rohadt nehéz leszokni róla. Én kicsit több, mint egy éve szoktam le a bagóról.
2010. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az rászokásnak számít e ha valaki egy héten 2szer vizipipázik, de ha igen eléggé mérsékelt és ártalmatlan módja annak :D
2010. nov. 24. 11:03
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rászokni ennyitől a vízipipára én napi szinten szívtam két tömést egy évig és egyik napról a másikra hagytam abba, a ciginél már más a helyzet :D
2010. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen egyik sem.

Francér kell ölni magad!

2010. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó te jó nagy low vagy
2010. nov. 24. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!