Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnám rávenni a barátom,...

Hogy tudnám rávenni a barátom, hogy leszokjon a dohányzásról?

Figyelt kérdés
1,5 éve ismerem, ez az egy rossz szokása van. Régen nem zavart-néha én is rágyújtottam, nem kértem hogy szokjon le. De egyre többet szív, és már zavar, meg féltem is az egészségét. Napi 1 doboz, ha rossz napja van kicsit több. A lényeg, hogy már nem is mondja, hogy le akar szokni. Én már rosszul vagyok a szagtól. Teljesen függő lett. Ha nem kapja meg azonnal,ideges lesz. Azt mondja a stresszt csak így tudja levezetni. Szerinte 5 éven belül le fog szokni, ha majd gyereket akarunk. De ha így folytatja, csak még jobban hozzászokik. Már fullad, ha sokat kell gyalogolni, és a csókja se olyan finom... :( Ilyen esetben mit lehet tenni?
2010. nov. 28. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar leszokni, te édes kevés vagy ehhez.
2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A másik meg h úgyse ő lesz a férjed. akk meg olyan mind1.

18/F

2010. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez honnan veszed... :P
2010. nov. 28. 14:32
 4/8 A kérdező kommentje:
t
2010. nov. 28. 14:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Válasszon közted és a cigi között. Ez drasztikus módszer, de más nem nagyon segíthet.

Amúgy a cigi nem nyugtat meg, csak aki már függő, annak kell a napi adag, és ha nem kapja meg ideges lesz. Tehát ha leszokik, akkor nem lesz ideges, ha nem szív.

Ne is csókolózz addig vele, mondd neki, hogy így nem jó érzés.

2010. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
át én biztos elhánynám magam, ha egy ilyen büdös embert és ilyen büdös szájat kéne nap mint nap megcsókolni..fúj!!
2010. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A cigi akkora függőség mint egy ház. A 3 legkomolyabb fizikai+lelki függőséget kialakító drog: Alkohol, heroin(és egyéb morfinszármazékok) és a nikotin. A 3-ból kettő legális, és nagy üzlet.
2010. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok marha turbo anti dohányos, segíts neki, és mond, hogy sokkal jobb lenne, ha leszokna, és tegyük fel hetente elszívna mondjuk egy jobb szál szivart, vagy egy szál cigarettát egy pohár sör mellé. Sokkal jobb lenne, jobban élvezné, meg állj mellé segítsd, meg verjétek el másra a cigi árát.
2011. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!