Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A párom azt kérte tölem, h...

A párom azt kérte tölem, h segitsek neki leszokni a dohányzásrol, segitenék, csak ha nagyon fogom eröltetni (máshogy pedig nem érném el, h leszokjon) akkor nem fogok az agyára menni és ezért megutál?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő kér téged, akkor nem utálhat meg érte, hiszen csak azt tetted, amire kért. Beszéljétek meg, meddig mehetsz el.
2010. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is megkértem a barátomat, h segítsen, azaz hogy csináljuk úgy, hogy ne legyen pénzünk cigire.

Ő is dohányzik, de ő sokkal jobban bírta nálam.

Azt csináltuk, hogy melóhelyén bent hagytuk a pénzünket, szóval el kellett volna menni a munkahelyére pénzért, hogyha cigit akartunk volna venni. No hát pár óráig bírtam. Aztán egyre idegesebb lettem, és elkezdtem ordítozni vele hogy most azonnal induljunk.

Ő meg csak ellenált és kiröhögött. Erre mérgembe ráborítottam az egész asztalt :)) Xar dolog a függőség!


Dehogy utál meg. Csak abban a pillanatban utál amikor még leszokik és te ellenálsz. Csak pár nap xar. Aztán meg büszke lehet ha mégis sikerül.


Utólag büszke lesz rád, hogy milyen rendes voltál hogy segítettél az elhatározását véghezvinni. Szóval én azt mondom segíts neki, de azért ne röhögd ki amikor dühöngeni kezd, mert az úgy még idegesítőbb :)

2010. okt. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!