Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet komolyabb bajom is?

Lehet komolyabb bajom is?

Figyelt kérdés

hetente kéthetente elszívok egy száj djarumos cigit..agyon bejön. de nem dohányzok rendszeresen szóval csak mikor rámjön vagy nemtudom. néztem elrettentő szájrákos,cigisember tüdeje meg ilyen képeket. kicsit elborzadtam....

normális válaszokat várok.


2010. dec. 17. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Közhely, de az orvoslás a valószínűségek tudománya. Nem lehet olyat mondani, hogy "lehet-e komolyabb bajod", csak annyit, hogy milyen esélyeid vannak rá. Egy-két hetente egy szál cigi nagy valószínűséggel nem sodor sokkal nagyobb veszélybe, mint aki egyáltalán nem füstöl, de bizonyos (kicsi) mértékű plusz rizikóval jár.
2010. dec. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mellesleg mi az a "djarumos cigi"?
2010. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
cherrys cigi...amúgy köszönöm a választ!
2010. dec. 18. 19:33
 4/7 anonim válasza:
kaphatsz tudorakot!
2010. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 eee1899 válasza:
igen kaphatsz tüdőrákot le kéne szokjál a cigarettáról minden féleképpen nem nehéz na jó igen de utána 100 - szór jobban érzed majd magad és büszke leszel magadra szerintem ez a legnagyobb ajándék szóval szokjál le és akkor semmi bajod nem eshet :)
2010. dec. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Aki cigizik az meghal ... Aki nem az is .
2011. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
xDDDDDDDD
2011. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!