Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elöször amikor éreztem a...

Elöször amikor éreztem a füves cigi hatását akkor 4 órát remegtem. Bövebben lent?

Figyelt kérdés
és nem tudtam eldönteni hogy valoság e amit látok az idö is mint ha megált volna nagyon rossz volt .esre volt sétáltunk az utcán este és elsötétüt a viág amikor vissza tértem ugyan ugy sétáltam olyan mint ha álmodtam volna akit láttam nem tudtam eldönteni igazi e. fülemet is mintha 2 percig befogta volna.ha másodszorra is kiprobálnám ugyanezt érezném vagy már jobb lenne??nem kioktatást szeretnék hanem tapasztalatokat tanácsokat
2010. dec. 19. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De jól érezted magad azért?:)

Én is nagyon szeretem nálam is más más élményeket hoz elő.

2010. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez függ a cigitől is. Elég sokféle hatást válthat ki. Ilyen nekem is volt,de én nem fogtam fel ilyen rosszul és nem elsőre volt ilyen. Ez attól is függ,hogymilyen hangulatban vagy szívás elött. Legjobb,ha a spanokkal beszélgettek és egyhelyben maradtok,akkor tudni fogod ki hol van és nem haluzol ilyeneket,az ,csak akkor van ,ha sétálva elbambulsz!
2010. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ja és kézremegés=alap,nagyon remegés=túl szívtad magad!
2010. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem.nagyon nem jol. aig vártam vége legyen.bár az is közre játszhatott hogy mondtam nem vagyok jol a barátnömnek és ott hagyott engem a p.csába.nem érdekelte mi van velem barátaival akart lenni.söt amikor elmentünk elötte a barátaihoz és mondták hogy vegyem le a cipömet én nem vettem le mert ase tudtam hol vagyok beszélni se tudtam iszonyatoasan rossz érzés volt ö meg még ordibált velm mért nem vettem le a cipöm és nem érdekli mi van velem..
2010. dec. 19. 18:58
 5/15 anonim ***** válasza:

az elsőnél nem kellett volna sétálni, de még a másodiknál se nagyon. szerintem halaszd későbbre a járkálást vele.

szoba, karosszék, zene, esetleg internet.

2010. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Barátnőd meg egy sárákány!
2010. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 18:54

nem kicsit remegtem hanem nagyon nagyon .a kezem és a lábam egyaránt abbahagyás nélkül 4 órát.a szivem majd kiugrott

2010. dec. 20. 15:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem fel volt ütve valamivel, fűtől 4 órán át nem remegsz.
2010. dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet valami szintetikus szrral megvolt spékelve? Mindíg morzsoljátok össze az anyagot,mert van,hogy üvegszilánkot raknak bele,h nehezebb legyen a súllya!Van egy jellegzetes szaga is,azt is felkéne ismerni,egy tapasztalt ember vizsgálja meg és ő szívjon először,a forrás ,meg legyen megbízható ember!
2010. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem volt jó ötlet a barátaidtól, hogy elsőre füveztél és egyből az utcán voltatok. valószínűleg nem fogod már megszeretni a füvet, de nem biztos, azért még egyszer próbálj meg úgy is, hogy egy helyben ülve a barátaiddal valahol otthon, nyugis körülmények között. úgy lehet, hogy már élvezni fogod. én utálom mondjuk a füvet, mert olyankor egyfolytában problémázok mindenen és úgy érzem mindenki ellenem van és hülyét csinálok magamból, nézem az embereket és azt látom hogy mindenki engem bámul, és hülyének néznek, azt hiszem hogy valakit mindig megsértek, visszacsengenek a szavaim a fülemben, és arra gondolok hogy milyen hülyeséget mondtam, meg úgy alapjában véve félek olyankor mindentől.... : D szóval lehet, hogy te is ilyen füves leszel :D de nem tudni még...
2010. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!