Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elöször amikor éreztem a...

Elöször amikor éreztem a füves cigi hatását akkor 4 órát remegtem. Bövebben lent?

Figyelt kérdés
és nem tudtam eldönteni hogy valoság e amit látok az idö is mint ha megált volna nagyon rossz volt .esre volt sétáltunk az utcán este és elsötétüt a viág amikor vissza tértem ugyan ugy sétáltam olyan mint ha álmodtam volna akit láttam nem tudtam eldönteni igazi e. fülemet is mintha 2 percig befogta volna.ha másodszorra is kiprobálnám ugyanezt érezném vagy már jobb lenne??nem kioktatást szeretnék hanem tapasztalatokat tanácsokat
2010. dec. 19. 18:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
A drogokat kerülni kell! Kivéve a füvet. Az király. Csak nehéz jó társaságot találni hozzá. Van egy spanom, akivel párszor szívtunk, de vele nem volt jó, mert csak a melóról beszélt. Viszont ha osztálytársammal szívok (jó nagy marha) akkor abba sem tudom hagyni a röhögést. Szerintem a legjobb az hogyha otthon tép be az ember. Ott biztonságban érzed magad, és ez nagyon sokat jelent...
2010. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja néha nekem is víszhangoznak a fejembe a mondataim. Ezért is hagytam abba. Nem kell a paranoia.
2010. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
vizhang
2010. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én egyszer próbáltam ki nekem jó wolt buliztunk 7.es voltam 8.os fiúk hoztak nekem jó wolt de nem szoktam rá
2010. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát öreg 4 órán át? Az a durva. Sztem is megvolt spékelve vmi szintetikkel. Én is álltalában akkor bolondulok meg amikor extasy-t tolok. De a fű az nem para. Tuti h a sétával volt baj. Én se szeretek közben sétálni. Otthon nyugiba elég flesh zenékkel! :DDDD
2012. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!