Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hízni szeretnék! Ha leszokok...

Hízni szeretnék! Ha leszokok a cigiről, mennifog?

Figyelt kérdés

166 cm vagyok és 50 kg. (lány)Nem vagyok nagyon sovány, inkább átlagosnak mondanám, mert tényleg nem nézek ki soványnak.. viszont én mégis szeretnék hízni legalább 10 kilót. lehet hogy akkor már elég husos leszek, de nembaj.


én szeretnék "ducisabb" lenni..

ha leszokok a cigiről az elvileg lassítja az anyagcserét, és akik leszoktak, mindegyiktől hallom , hogy 10 -15 kilókat felszedtek, mert evéssel pótolták a cigit. Ez nálam is így lenne, mert amikor 3 napig nemgyujtottam rá, zabáltam mint a hülye.Lenne esélyem a hízásra ha leszokás után egész álló nap nassolnék?


2010. dec. 20. 19:04
 1/4 Dr. Dav ***** válasza:
100%

Igen, ráadásul a cigaretta, mint gondolom tudod, rendkívül káros. Na erről most nem papolok. Mindenesetre ha még 10kg-t felszednél, normális lennél BMI szerint.

Tehát szerintem mindenképpen tedd le a cigit, ezzel akkor is jót teszel, ha esetleg nem híznál tőle. Viszont ha a cigit evéssel pótlod, akkor hízol.

Jó leszokást, sok erőt és kitartást kívánok!

2010. dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, 2 legyet üthetsz egy csapásra! :)
2010. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 év cigimentes időszakban, nem híztam semmit.Amúgy többnyire azért híznak mert többet is esznek, úgymond hiányérzet megszüntetésére.Szóval ha nem eszel többet és sportolsz is,akkor nem biztos h. hízni fogsz.De tény h. az anyagcseréd lelassul.
2010. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
76%

Szia.

Én is így vagyok ezzel.165/55 S még 10 kg szeretnék hízni.

3 napja nem dohányzom de iszonyat nehéz.Mindig eszek valamit s még nassolok is.

Remélem sikerem lesz.

Ha valaki tudna tanácsot adni a gyorsabb hízás érdekébe,mivel már sok mindent kipróbáltam eredménytelenül szívesen fogadnám.

2011. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!