Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leszokok a cigiről, az...

Ha leszokok a cigiről, az egyenlő a hízással? :S

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,hacsak nem próbálsz meg nagyon keveset enni.Én is híztam 15 kilót.
2010. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Annyit egyél, mint azelőtt, és akkor a dohányzás abbahagyása nem befolyásolja a testsúlyodat. Szerintem...

Tehát közvetlenül a kettő nem függ össze.

2010. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dákó Ádám ***** válasza:
Én is ettől féltem, de amint letettem a cigit, elkezdtem teázni. Napi 3-4 csésze zöld teát ittam, amikor úgy éreztem, hogy már nagyon rágyújtanék, és még fogytam is egy keveset (8 kilót november óta).
2010. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Éljenek a dohányosok, kenyéren és vizen!!!
2010. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én híztam egy picit, de legalább nem köhögök és nem költök erre pénzt.
2010. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 3 éve vagyok leszokóban. Sajnos én hiztam, bár eleve nem vagyok egy sovány alkat! Nálam az volt a baj, hogy mikor rágyújtottam volna, akkor cukorkát ettem! :-(

Vagyis ha találsz valami más „elfoglaltságot”, pótcselekvést a cigi helyett, akkor nem lesz probléma. Bár a helyette evés se lett volna gond, ha az mondjuk zöldséggel vagy gyümölccs oldottam volna meg! :-)

2010. márc. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én sem híztam,mellesleg biorezonaniával fogytam le,egész jó ,csak a mozdulattal nem tudok mit csinálni.
2010. márc. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szyszke válasza:
HA nem vigyázol akkor elhízhatsz. Ugyanis amíg eddig pl éhes voltál, elszívtál egy cigit és toltad az evést , addigf ha leszoksz egyből enni fogsz mert nem tudod mivel tolni az időt, ha csak nem találsz valami más elfoglaltságot addig:)
2010. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem minden esetben,mert a cigitől nem eszel annyit de ha nem cigizel akkor az evéssel próbálod lekötni magad és elterelni a figyelmedet róla
2010. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!