Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fájhat a cigitöl a tüdőm?...

Fájhat a cigitöl a tüdőm? Nehéz levegővétel?

Figyelt kérdés

Napi fél doboz cigit szivok, de már tervezem a leszokást!

Olyan érzésem van, hogy nem tudok rendesen levegőt venni és nehéz a levegővételés gyorsan is veszek és nem jó érzés.Mondjuk most híztam is.Szerintetek?


2010. dec. 28. 21:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha leszoksz a cigiről az már egy jó pont. Lehet hogy ez a baj, orvossal kéne kivizsgáltatni de bármit monda cigiről azért szokj le. Nem cigizek, semmi bajom a tüdőmmel. 18f
2010. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
napi 1-2 száltól is fájhat már a tüdőd. Szerintem sürgősen tedd le a cigit, mert ezekben már nagyon sok a méreganyag és biztos vagyok benne, hogy van valami plusz adalék, amitől méginkább függő leszel.
2010. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előttem szóló! Te cigizel? Én átszoktam elektromos cigire és szerintem is van a dohányon kívül valami a cigiben ugye? Ezek szerint nem csak nekem tűnt fel. 4 napig majdnem megőrültem úgy kívántam a rendes cigit.


Kedves kérdező, az elhízás és a cigaretta is hozzájárulhat a nehézlégzésedhez illetve a fájdalomhoz, mindkettő gyengíti az immunrendszert,nem beszélve a mostani trágya időjárásról ezért lehet elkaptál valamilyen fertőzést, ha 1 hét pihenés után sem javulsz próbálj meg közben sok mézes teát inni, inhalálni kamillás mentollal , illetve nyákot oldani lándzsás utifű sziruppal. és természetesen lehetőség szerint csökkentsd a dohányzást. ( Doki is tuti ezt fogja mondani)

Amúgy meg tényleg a leszokás jó ötlet, de ha nem megy akkor szokj át te is elektromosra.

Nekem eszméletlenül bevált , tisztult a tüdőm, érzek szagokat. Persze a legjobb ha ez sem de hát kis lépésekben.

Jobbulást!

2010. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utánam szóló :) Igen, dohányoztam régen és nagyon megszenvedtem a leszokással. Nem a nikotin hiányzott, hanem valami teljesen más. 2 éve és 3 hónapja szoktam le, de a mai napig ha megérzem a cigaretta illatát, elfog a vágy.
2010. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt vesszük hogy más naponta elsziv egy-másfél dobozzal ahhoz képest nem sok.Azonban ha már érzed is hogy árt,akkor bizony az egy-két szál is sok lehet.Tudom nem könnyű leállni vele,de saját érdekedben és a családodra való tekintettel jobb lenne ha elhagynád a cigit.Mutasd meg a világnak hogy van benned kurázsi!!
2010. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 abigél82 válasza:

bocs Fiúk Lányok,

de a tüdő nem tud fájni!!

2010. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"bocs Fiúk Lányok,

de a tüdő nem tud fájni!!"


Dehogynem. Mondjuk én nem dohányzom, hanem asztmás vagyok. Kegyetlenül tud fájni. Persze, arra gondoltál, hogy ott nincs ideg, nem érezheted - de tökmindegy, hogy a tüdőd fáj, vagy valami mellette, és azt érzed úgy.

2011. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sürgősen szokj le!!!!!
2011. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!