Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A 100s arany marlboro jó nem...

A 100s arany marlboro jó nem nagyon erős? A torkot ugye nem kaparja?

Figyelt kérdés
Jah és lehet e kapni 100s ban úgy általában?
2011. jan. 16. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
1007hosszú, persze hogy lehet, de 100's ból csakis a pirosat, az a legjobb, én nekem speciel az a kedvencem
2011. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ugye barna a vége? a 100s nak is?
2011. jan. 16. 14:10
 3/7 A kérdező kommentje:
És amúgy dohányzás után erősen lehet érezni?
2011. jan. 16. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A válaszoló vagyok, először is, igen barna a szűrője, amitől egyrészben jobb az íze, másrészben meg rajabb, haradmik részben, meg próbáld ki a kék Lucky Strikeot, a szagot gondolom a korod miatt kérdezd, meg mert még sose cigiztél, és fiatal vagy, nem akarsz lebukni, hát, a marlbinak eléggé erős a szaga, megfogja rendesen a ruhádat, de ha csokis AXE-ot használsz, akkor még 4-5 szál után sincsen szagod, legalábbis nekem ez atapasztalatom. Egyébként hány éves is vagy, midneféle kamu nélkül? Én egyébként mostanség piros, kék luckyt, piros marlbit, vagy kék piros multit szívok
2011. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hja és csak anniy még hogy nekem a 100asban erősebbnek tünik a dohány
2011. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Személy szerint jó ideje normál arany marlborot szívok de amikor benzinkutnál megláttam a 100's fajtát azonnal elkezdtem azt szívni! Jobban megéri és az íz ugyanolyan :)

Csak több van belőle! :D

2011. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is azt szívok mióta elkezdtem cigizni :)Én nagyon ajánlom, szerintem ez a legjobb cigi. Erős szaga van a ruhán és kézen egyaránt, de nagyon jó íze van.

17 / f

2013. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!