Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki ma délutántó...

Van itt olyan aki ma délutántól leszokna velem együtt a cigiről? és figyelemmel kísérnénk egymás leszokását itt a kérdésemnél?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem,hogy ma délutántól leteszem ezt a sz*rt..állandóan fáradt vagyok tőle,hamar kimerülök stb..és hát büdös is..Jó lenne ha találnék itt valakit,akivel elkezdjük ma,és itt a kérdésemnél folyamatosan beszélgetünk,hogy ki hogy áll.Úgy érzem,így sokkal könnyebben menne!!Csak olyan írjon aki hajlandó naponta megírni a kérdésemre,hogy megtudta e állni a rágyújtást.Így erőt meríthetnék abból,hogy másoknak is az akareterőjükön múlik,és akkor az enyém sem hagyna alább!Előre is köszönöm,aki elkezdi velem.
2011. febr. 26. 14:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kitartás!!! Drukkolunk! Csinálj valamit, ami eltereli a gondolataidat!Egyél,igyál egy kellemes teát, olvasgass, hallgasd a rádiót, telefonálj...Olvasgass a neten a dohányzás ártalmairól; vagy vallomásokat már leszokott emberektől!
2011. febr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nálunk furcsa dolog történik. Mint említettem, már kétszer leszoktunk a cigiről a férjemmel, sőt, két és félszer, csak a harmadik kudarcba fulladt, de mégis próbálkozás volt. Nem olyan rég, az utóbbi kudarc miatt azt találtuk ki, hogy ne szokjunk vissza teljesen, hogy nem rendes cigit vettünk, hanem hüvelyt, tömőkét, meg dobozod dohányt, hogy hátha abból kevesebbet gyújtunk rá, mivel erősebb is, és ugye meg kell csinálni, és talán akkor ritkábban veszi rá magát az ember. Egy darabig ez ment is, de a vége az lett, hogy ebből is ugyanannyit szívtunk, mint előtte.

Most meg már ugye tegnap du óta nem gyújtottunk rá, és valahogy fele annyira sem hiányzik, mint az előbbi leszokásoknál tapasztaltunk. Lehet, hogy azért mert beteg vagyok? No de a férjem nem beteg!

Arra jutottunk, hogy ez nem lehet más, mint a tömködős cigi. Ugye a rendes cigarettát telenyomják minden mással is, bár úgy tudtam, a dobozos dohányokba is tesznek mindenféle adalékot, hogy a nikotin mellett más függőséget is okozzanak, de ebből kiindulva nem így lehet.

Nem az akaratunk erősebb, az biztos. Egyszerűen nem hiányzik annyira. Most nemrég, reggeli után kicsit rossz volt, és azt szoktam, hogy kimegyek az udvarra, mint ahogy rágyújtani is szoktam, és mélyeket lélegzem a levegőből. Ez beválik, de most nem is nagyon kellett ezt sem.

Miért lehet ez? Tényleg a cigi miatt vajon?

Neked milyen?

2011. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én sajnos újra nekiugrok...teljesen megfeledkezve a leszokási elhatározásomról,délben reflexből ebéd után meggyújtottam egyet.Aztán eszembejutott,hogy leszokóban vagyok,és gyorsan kigyúrtam..teljesen kiment a fejemből!Egyébként nem hiányzik nekem sem,de olyan gyorsan nyúltam a cigiért,hogy megfeledkeztem magamról..:S
2011. febr. 27. 14:19
 14/27 anonim ***** válasza:
Ne tarts cigit otthon. Ha nincs meg az elhatározás, akkor az az első lépés, hogy el kell távolítani minden ilyen szxrt a közelből.
2011. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Többszörös visszaeső/újrakezdőként én is tapasztaltam, hogy itthon töltött cigi szívása után sokkal könnyebb volt "nem dohányozni". Ma a 8. napon tapasszal együtt is szinte óránként jött rám, de eddig megálltam.További sikert az abbahagyóknak.
2011. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:49


Mindenki úgy próbálkozik a leszokással, ahogy jónak látja, de üzenném, hogy saját véleményem, valamint egy könyv szerint ( [link] nem is csoda, hogy a 8. napon is óránként jut eszedbe rágyújtani. Ekkorra már alább kellene, hogy hagyjon a vágy, te meg csak feljebb korbácsolod, és ennek a nikotin tapasz az oka. Hiszem, hogy amit ez a könyv, azaz írója mond, teljesen így van, mi hangoskönyvben töltöttük le, nagyon jó. Lényege az, hogy cigizni senki nem szeret igazán, csak marha jó érzés kielégíteni a nikotin hiányt, és ezt sokan összekeverik azzal, hogy jó rágyújtani, mert hisz tényleg jó, de csak ezért. Nem a cigiről kell leszokni, hanem a nikotinról kell leszokni, és ez hamar megy, de a lehető legrosszabb, amit az ember tehet, hogy bármiféle formában a szervezetébe juttatja a nikotint, amitől pont szabadulni kellene, mert azt hiszi, hogy ezzel könnyíti a leszokást, pedig csak nehezíti, és kitolja annak időtartamát.

2011. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
na tegnap dél óta nem gyújtottam rá,mostantól hajrázok!
2011. febr. 28. 08:55
 18/27 anonim ***** válasza:
Helló, mi is bírjuk, ma volt ebéd után nagyon rossz, de kitartottunk!
2011. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mizu nálad?
2011. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Gondolom, cigizel, hogy így nem írsz.
2011. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!