Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki ma délutántó...

Van itt olyan aki ma délutántól leszokna velem együtt a cigiről? és figyelemmel kísérnénk egymás leszokását itt a kérdésemnél?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem,hogy ma délutántól leteszem ezt a sz*rt..állandóan fáradt vagyok tőle,hamar kimerülök stb..és hát büdös is..Jó lenne ha találnék itt valakit,akivel elkezdjük ma,és itt a kérdésemnél folyamatosan beszélgetünk,hogy ki hogy áll.Úgy érzem,így sokkal könnyebben menne!!Csak olyan írjon aki hajlandó naponta megírni a kérdésemre,hogy megtudta e állni a rágyújtást.Így erőt meríthetnék abból,hogy másoknak is az akareterőjükön múlik,és akkor az enyém sem hagyna alább!Előre is köszönöm,aki elkezdi velem.
2011. febr. 26. 14:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok!

Örülök, hogy végül nem csatlakoztam! Látom nem valami nagy az "összetartás"!

Neked azért további sok sikert zsuzsi! :)

2011. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Köszi!

Az igazság: Tegnap rágyújtottam. Aztán tényleg minden dohányt eltávolítottam a lakásból, hiba volt hagyni. Most nem akarok befuccsolni, ezért az akaraterőmet segítendő legjobb ötletnek azt találtam ki, hogy, ha nincs mihez nyúlni, és tisztában vagyok ezzel, akkor nem is mozgat talán annyira, és amikor megtörnék, akkor sem tudok rágyújtani, nem lesz mihez nyúlni.

Eddig, amikor leszoktam kétszer, mindig nehezebb volt, és ott volt előttem, plusz anyukámmal éltünk, aki előttem pöfékelt egész nap, mégsem buktam el. Most valahogy nincs bennem akkora elhatározás, ezért kell besegítenem, mert az tuti, hogy a két gyereket nem fogom felpakolni és elmenni boltba cigiért, szóval remélem, hogy így már jobb lesz, és sikerülni fog.

Aki tud, néha gondoljon rám, és küldjön erőt és kitartást felém gondolatban, nagy szükségem van rá!!!!!!

2011. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ne add fel, fontos, hogy sikerüljön!! Gondolok rád, hogy legyen erőd ellenállni!Néhány hét múlva már szabad leszel a cigaretta fogságától!Te vagy az erősebb, nem a nikotin.Kitisztul a szervezeted, egyre jobb lesz a közérzeted, a kis hörgőcskék fellélegeznek..

Aki nem csatlakozott, kár, hogy nem tette.

Aki nem ír, kár, hogy nem ad jelet, mi történt vele.Bízom benne, hogy nem esett vissza.

Mindannyiótoknak drukkolok!!!

2011. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Bocsi mindenkitől,nem volt netem azért nem írtam....sajnos nekem nem megy,nincs elég kitartásom:(
2011. márc. 3. 17:53
 25/27 anonim ***** válasza:
De kár! Én hittem benned, szerintem újra kellene kezdened új stratégiával!
2011. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hátha még olvassa valaki. ha 100x nem próbáltam meg leszokni egyszer sem.. Az istenért nem sikerült. Próbáltam én mindent, tapaszt, rágót, semmi nem segített.. Leghosszabb idő amit bírtam az 3 nap volt.. Aztán egy nap szembesítettem magam: tényleg ilyen gyenge lennék? Rájöttem, hogy nem.

Az eredeti célom az volt, hogy a barátnőm miatt szokjak le. Aznap rájöttem, hogy Őt leszámítva is gyűlölöm már a cigit. Gyűlölöm, mert fogva tart, a rabja vagyok, és ez engem kikészít. Semmit nem utálok jobban, mintha függenem kell valamitől. Összeszedtem az összes bagós cuccomat (cigi,gyújtó,gyufa,nikotinpótló sz@rok) rövid úton kib@sztam őket a kukába és azóta sem gyújtottam rá. Egy percre nem hiányzott. Kitartást mindenkinek. Béke

2011. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. 3 év telt el és még mindig nem gyújtottam rá, egyszer se. Azt hiszem bejött :D :D
2014. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!