Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki a közelemben dohányz...

Ha valaki a közelemben dohányzik nap, mint nap szívnom kell be a nikotint, az miért nem számít testi sértésnek?

Figyelt kérdés
Miért ne lehetne beperelni és lecsukatni az illetőt?
2011. febr. 28. 12:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki megüt és lesz egy monoklim tőle, az már testi sértés, de az, ha az illető leszek tüdőrákos és netán bele is halok, az már nem testi sértés?
2011. febr. 28. 12:52
 2/16 A kérdező kommentje:
*illető miatt
2011. febr. 28. 12:53
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
mert egy valag pénzt beszed az állam a piából és a cigiből, ami nagyobb drog mint maga a "drog" ezért nem is fellépni igazán ellene
2011. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

lecsukatni az illetőt? mert dohányzik?:D

nem tetszik, hogy ha szívja akkor menj arrébb....

(lehet lepontozni)

2011. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
azért nem testi sértés mert senki nem kényszerít arra, hogy beszívd azt a füstöt, ha nem akarod szívni akkor menj el a füst közeléből.
2011. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
illetve a dohányzónak ( legyünk pozitívak) feltehetőleg nem az a szándéka hogy rád menjen a füst, de miért nem kéred meg az illetőt udvariasan hogy menjen arrébb? vagy ha módodban áll akkor te is arrébb állhatsz....
2011. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az alattam lévő emeleten lakik és az ablakon fújja ki a füstöt, ami feljön a szobámba. De szó szerint egész nap cigizik, min. 2 dobozzal elszív/nap. Kis szűk szobám van, muszáj gyakran kinyitnom az ablakot. Akárhányszor kinyitom (nyáron egész nap nyitva van) jön be a füst. Ha valaki bejön a lakásba, azt hiszi én cigiztem, mert látni lehet a füstöt is.
2011. febr. 28. 18:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát akk barátom költözz et vagy szìvjad!
2011. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Öntözd túl a virágot mindig, amikor kint van és cigizik.

Rakj le parkettát, és kezdj el szteppet tanulni.

Vagy kezdj el hangosan hőbörögni a következő lakógyűlésen.


Vagy beszélj vele.

2011. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Ahogy olvasom panelben, vagy valami hasonlóban laksz!!

Ami tulajdon kép egyenlő azzal hogy városban, valami forgalmas helyen!!

Kérdésem: Az autóktól, buszoktól beáramló kipufogó gáz nem zavar?Vagy igen?Akkor azt miért nem kérdezed meg hogy napai több száz esetleg ezer autóst feljelentheted-e?Meg hogy az miért nem minősül testi sértésnek? LOL

Jah hogy az autókra szükség van, a cigire meg nem?

Sztem az autók létezése előtt is eljutottak az emberek A-ból B-be!


Az emberiséget mindig zavarta, zavarja, zavarni foglya valami.

Amikor lóval jártunk, akkor azzal volt a baj hogy tele van minden lócitrommal.Na persze csak azt zavarta akinek nem volt lova.

Most van autó az a baj hogy nagy a szmog, persze ez is csak annak akinek nincs autója.

Ugyan cigi már nagyon rég óta van, de most mindenkit elkezdett zavarni, aki nem cigizik.


Szerinted hol tartana a világ ha mindenki sittre lenne vágva, azért mert a tevékenysége másnak nem tetszik??


Akkor én feljelentelek mert hajtógázás dezodort használsz, mert én nem használok.


Te feljelentesz, mert dohányzom, mert te nem teszed.


Én feljelentem a szomszéd nénit, mert a gyomot elégeti.


A szomszéd néni feljelenti a szomszéd bácsit, mert nem gyűjti szelektíven a hulladékot. Stb.stb.stb.


Ha ez így működne, akkor sztem mindenki kezdje el bontani a házát, hogy az egész ország területére lehessen építeni egy hatalmas börtönt.


Ha meg mindenki sablonosan élne, és nem zavarnánk egymást az életvitelünkkel, akkor bizony apukám halálra unnád magad, mert nem tudnál ilyen kérdéseket kiírni.

2011. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!