Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokás a dohányzásrol....

Leszokás a dohányzásrol. Valakinek van valami javaslata?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem,hogy végleg felhagyok a dohányzással.Ma van 4. napja,hogy nem gyujtottam rá.Iszonyatosan nehéz kibirni,föleg,hogy a környezetemben szinte mindenki cigizik.Egyfolytában ezen jár az eszem.Mivel foglaljam le magam?Mit tegyek,hogy ne rágodjak ezen folyton?Remélem erös leszek és nem fogok rágyujtani,mert nem 1x volt már igy,hogy 4-5 napig kibirtam,vagy akár egy 7ig is,de utána csak rágyujtottam megint.Ha esetleg valakinek van valami jol bevált modszere akk szivesen venném ha megosztaná velem!:D
2011. márc. 3. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Modorald magad! Csak a te elhatarozasodon mulik! Hiaba mondom,hogy egyel csokit helyette ugysem fogod betartani.
2011. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned, csak kitartanod az elhatásozás mellett. Ne akarj betegen, fulladozva meghalni. Képtelenség, hogy a cigaretta erősebb legyen nálad, hiszen esze sincs, így gondolkodni sem képes.
2011. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kitartás kell, elhatározás.Ez a dolog fejben dől el.Én is épp most szokom le,már napok óta nem gyújtottam rá.Egyszerűen nem vettem többet cigit és kész.Mondjuk rossz a szívem és már baromira fájt,szóval nekem elég erős a motivációm...
2011. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
anyum tüdőgyógyász,sok embernek segített már leszokni és midnig azt tanácsolta, hogy foglald le magad valamivel. nagybátyámnak például úgy sikerült,hogy rágózott vagy cukorkát szopogatott és sikerült végleg leszoknia (:
2011. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha eszedbe jut, hogy rá akarsz gyújtani, gondolj arra, hogy Te már nem cigizel, és milyen ügyes vagy, hogy eddig kibírtad. Örülj annak, hogy Te már nem dohányos vagy, megszabadultál a drogodtól! Valamiért úgy döntöttél, hogy nem fogsz dohányozni-és ez egy jó döntés volt-miért döntenél másképp?? Ha nagyon nem bírod és rá akarsz gyújtani, gondolj arra, hogy SEMMIT NEM OLD MEG, csak RONT A HELYZETEN! Én 2 hónapja nem dohányzom, nekem most egész héten az agyamban volt a cigi, stresszes hetem volt, és azzal nyugtattam magam, hogy nem oldja meg a problémámat. Sok sikert! Kitartás! Ne gyújts rá! Napról napra tompulni fog a cigaretta iránti vágyad!
2011. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rágózz mindig, az sokat segít.


nekem a 4. napon volt a fordulópont, ott nem bírtam ki rágyújtottam.

Miután elszívtam, olyan bűntudatom lett, mint még soha, azóta nem gyújtottam rá és egyáltalán nem is kívánom.

2011. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne gyújts rá bármi van, ettől jobb tapasztalat nincsen:D
2011. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!