Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valakinek sikerült már leszokn...

Valakinek sikerült már leszokni a dohányzásról biorezonanciával?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy megpróbálom, aki volt már ilyenen hogy működik? Mik a tapasztalatok? Mennyire eredményes?
2011. febr. 28. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Huu,de jó hogy feltetted ezt a kérdést,mert én tegnap este akartam:-)....erre én is kiváncsi vagyok.Én félek a mellékhatásoktól,egyszer megpróbáltam leszokni,de borzasztó fejgörcsöm volt,mondjuk ezt még kibirom valahogy,de hányni nem szeretnék.A biorezonanciánál azt olvastam,hogy méregtelenítés megy.Hát én fo*ni szem szeretnék,mert amúgy is bélbeteg vagyok.Szóval valaki írja meg a menetét ennek,illetve mellékhatását.
2011. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam biorez. kezelésen. Valóban nem kívántam rágyújtani utána, de a harmadik napon "minden bajom" volt. Szédültem, remegtem, sírtam, stb. "persze" nem szoktam le. Szerintem alaposan át kell gondolni. Érdemes felmenni a kezelést végző cég honlapjára, ott valamivel bővebben írnak a kezelésről és a kezelést kizáró betegségeket is felsorolják.
2011. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem "bajom" nem igazán volt, kicsit szédültem utána, kicsit jött fel a nyák (az jó, tisztulnak a hörgők)a számnak meg kicsit olyan íze volt, mintha kulcscsomót szopogattam volna. Másnapra ez az utóbbi maradt csak, csökkenő mértékben 2-3 napig. De az étvágyam jó volt, nem f*stam, és valahogy olyan feldobott is voltam aznap délután.

Jah, és eszembe se jutott a cigi, igaz nem voltam erős dohányos sosem.


De itt is fejben dől el minden. Utána pár héttel nyaralni mentünk, párom cigizett, strandon mindenki cigizett, gondoltam egyet visszaszoktam. Igaz, utána már mintha nem esett volna annyira jól, más íze lett a ciginek. Most télen nagyon influenzás voltam kétszer is, úgyhogy Feb. 1. óta most megint nem dohányzom, és remélem ez már végleges lesz.

2011. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mamám 45 év dohányzás után le tudta tenni ezzel a fajta kezeléssel a cigit:)
2011. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!