Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha most elszívok egy szál...

Ha most elszívok egy szál cigit, mennyi az esélyem hogy rászokok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ez lesz az első, akkor sanszosabb, hogy hányingered lesz.
2011. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Meg elszédülsz, ja... Én majdnem hánytam az elsőnél, utána vagy egy évig nem gyújtottam rá. De állítólag már egy szál is okozhat függőséget.
2011. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

50-50..

Ha tetszik,feltehetőleg rágyújtasz majd még egyre,majd még egyre...és rá is szoktál:)

Ha meg nem,akkor meg valszeg nem fogsz :D

2011. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne gyújts rá.

Jobban jársz, sokkal. Tőled függ, hogy olyan személyiség vagy-e, hogy akkor most ez tényleg egyszeri alkalom. Ha a haverok kínálnak vele, nekik legközelebb az lesz az érvük, hogy hiszen a múltkor is rágyújtottál velük... Inkább legyél következetes, és mondd azt, hogy nem dohányzol.

2011. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetris ***** válasza:
Minden dohányos így kezdi. Eleinte napi egy-egy szál. Aztán már napi egy-egy doboz.
2011. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
első kettő: meg a nagy ló*aszt, én nekem meg semmi bajom nem lett az elsőtől, sőt,kifejjezette n jóleset, és bejött!
2011. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Phoney ***** válasza:

Az csak attól függ, mennyi eszed van. Jópár szálig teljesen a saját döntésed, hogy szívol-e következőt, később is csak annyiban változik ez, hogy egy ideig rosszul érzed magad nélküle.


Öntudatos embernek ezzel nincs problémája, én pl minden évben elszívok néhány doboz ciginek megfelelő dohányt (cigi, szivar, vizipipa), mégse szokok rá, nem kell több.

2011. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

50%


vagy rá szoksz, vagy nem.

2011. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TheAnonymus11. ***** válasza:
semmi esély
2011. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

19:56

"semmi esély"


miért mondod, hogy semmi esély? az összes kemény dohányos, mindenki aki tüdőrákba halt meg, azok is így kezdték.


az első szál cigivel.

2011. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!