Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Többet vagy kevesebbet fogsz...

Többet vagy kevesebbet fogsz étterembe járni, ha betiltják a dohányzást?

Figyelt kérdés
A válaszba kérlek írd le, hogy dohányzol-e vagy sem.
2011. márc. 13. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi köze a dohányzásnak az étteremhez? Volt aki vacsora közben bagózott?

Én eddig is jártam étterembe és ott nem volt dohányzás..Így továbbra is járni fogok annyit mint eddig.Engem amúgy sem érint mert nem dohányzom már.

2011. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk, mikor vár vagy befejezte a vacsorát, a legtöbb dohányos rágyújt.

Én dohányzom, de engem nem zavar ez a tövény. Kéthavonta ha eljutunk valahová...

2011. márc. 13. 20:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit.Én nem dohányzom,és a legtöbb helyen már eddig is külön voltak dohányzó,és nem dohányzó asztalok,így nem zavarjuk egymást.
2011. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia, én másfél éve szoktam le szerencsére a cigiről, nagyon nagy dohányos voltam, napi másfél doboz simán elment. Először 2007-ben Olaszországban szembesültem azzal, hogy nem lehet rágyújtani vendéglátóhelyeket, sok szórakozóhelyen sem. Fel voltam háborodva, hogy ez mekkora hülyeség, aztán rájöttem, hogy egyáltalán nem. Egyáltalán nem esett nehezemre kimenni a levegőre evés után rágyújtani, nem mellesleg pedig legalább egy este alatt nem fél doboz cigit szívtam el, hanem csak 1-2 szálat, és nem haltam bele.

Sokat szórakozóhelyre is jártam itthon és annak ellenére, hogy cigiztem, számtalanszor bosszankodtam, amikor másnap láttam, hogy kiégették cigivel a drága kabátomat, vagy a ruhámat éppen, volt, hogy a kezemet is megégették tánc közben, arról nem beszélve, mikor kisebb klubokban vágni lehetett sokszor a füstöt, könnyezett a szemem folyamatosan, ráadásul nagyon büdösen jöttem haza (kabátom, hajam).

Én aztán tudom, milyen nehéz megállni, hogy ne gyújtson rá az, aki függő, a reptereken rendszeresen idegbeteg voltam, ha nem volt kijelölt dohányzó. Viszont joga van igenis a gyerekeknek is és a nemdohányzóknak is az egészségesebb élethez. Persze ezzel az erővel az autósokat is ki lehetne tiltani az utakról, mert árasztják a füstöt, én örömmel fogadnám. Járjon mindenki lóval :)

Nekem apukám is dohányzott régen és azért szokott le, mert nem bírta elviselni, hogy egyre több szemetet tesznek az egyre drágább cigarettákba, amit még jobban is kívánsz. És milyen igaza van, az a tapasztalatom, hogy vért izzadva szoknak le mostanában az emberek a dohányzásról, senkit nem tudok, aki csak úgy letenné. Olyasmi adalék lehet benne, mint az ételekben az ízfokozó, amitől még a szar is jó.

2011. márc. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én időnként járok szórakozni, és nincsenek kevesebben, pedig ott már két éve ideje tilos a dohányzás, de régebben is szeparálva voltak a dohányosok.
2011. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A kérdésemre választ alig kaptam. Valami ilyesmire gondoltam:

Én dohányzom, és zavar, hogy éttermekben nem lehet majd dohányozni. Valószínűleg kevesebbet járok majd.

Dohányzom, de nem zavar. Ugyanúgy járok majd.

Nem dohányzom, többet megyek...

Ezetleg:

Nem dohányzom, de a baráti társaságom igen. Ők nem nagyon akarnak így menni, ezért valószínűleg én se.

2011. márc. 17. 10:38
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem dohányzom, de kb. ugyanannyit fogok járni, csak esetleg olyan helyekre is, ahova eddig nem.

NAGYON zavar a füst, még akkor is, ha "el van válsztva" a dohányzó rész. Ez legtöbb helyen csak annyit jelent, hogy balra hamutartós asztalok vannak, jobbra meg hamutartó nélküliek, de a füst átmegy. Az ilyen helyeket eddig elkerültem, de volt néhány olyan hely, ahol egyáltalán nem lehetett cigizni, csak oda jártam. Most nagyobb lesz a választék, de ettől még nem lesz több pénzem étteremre.

2011. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem dohányzom, ugyanannyit fogok járni, a törvényt támogatom.


nem zavar, ha egy-két ember dohányzik, a környezetemben is vannak dohányosok. de az nagyon zavar pl. amikor egy egész petőfi csarnok "el van gázosítva".

2011. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ugyanannyit, mint azelőtt
2011. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem dohányzom.
2011. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!