Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok, ti nem unjátok...

Dohányosok, ti nem unjátok már ezt a sok ellen kampányt?!

Figyelt kérdés
Nekem r*ha*tul elegem van,hogy minket dohányosokat,minden féle módszerrel megpróbálnak eltaposni!Az alkoholt miért nem tiltják be pl.az éttermekbe?Azzal miért nem foglalkoznak?Hány baleset történt már az ittas vezetők miatt?Hány családi erőszak van még a mai napig a pia miatt?....és még sorolhatnám.Én elhiszem hogy le kell szokni a cigiről mert árt,na de álljon már meg a világ....van ennél sokkal fontosabb,mint állandóan minket b*sz*gat*ni.Nyugodtan írd meg ha nem így gondolod.
2011. márc. 13. 20:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nyírjátok csak ki magatokat, meg a körülöttetek élőket is úgysekell a sok hülye ember a földre (általában,és nem csak a dohányzók)
2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Figyu, én láncdohányos vagyok, de tökéletesen igazuk van. Tiltsák csak, emeljék az árát, ne engedjék reklámozni, tegyék egyre kellemetlenebbé ha valaki dohányos.

Ez igy van jól.


Azt hiszem nem értitek itt a lényeget. Itt nem a mi generációnkról van szó, mi már ezt benyeltük, hanem a következő generációk megtisztitásáról, eszükbe se jusson hogy dohányozni lehet, hogy az jó, sőt, a legjobb lenne ha nem is tudnák mi a fene az a cigaretta.


Az én generációm úgy nőt fel hogy bekapcsoltad a tv-t és nem láttál mást csak hogy mindenk szivja ész nélkül. Annyira természetes volt mint a levegővétel. De tényleg mindenki, nézz bele '50-'60-'70-es évek filmjeibe. Akár magyar, akár amerikai mindegy, mindenki szívja, nincs olyan szereplő aki ne tenné.

Azokban az időkben azt méregették furcsán aki azt merte mondani hogy tartsd távolabb tőlem a cigid mert zavar.


Tehát nagyon jól csinálják ezt (hangsúlyozom mindezt láncdohányosként mondom), ne lehessn iskolák, óvodák környékén dohányozni, ne lehessen reklámozni, a szülő aki a gyermeke mellett dohányzik már ne legyen természetes, hanem egyre inkább kezdje szégyelni magát, a munkahelyeken is nehezitsék meg, nehezebben kapj munkát dohányosként, de akár párt dohányosként, stb, stb. Magyarul a következő generáció már ne is tudja mi az a cigaretta, az égegyadta világon semmi szükségünk rá.


Nem tudsz olyan okot mondani ami miatt lenne értelme dohányozni. Ha már függöség van akkor persze, maga a függőség, de ennek ki kell alakulni, azt pedig hogy amig nem függő szivja hogyan lehet elérni?

Reklámmal és mintákkal. Ettöl a kettötöl megszabadulunk és nagy jót teszünk a következő generációknak.

2011. márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!