Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez volt a harmadik nap, hogy...

Ez volt a harmadik nap, hogy nem dohányzom, de nagyon nehezen bírom. Mivel enyhítsem a cigi utáni vágyat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 22. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
foglald le magad. ha elfoglalt vagy, jól érzed magad akkor nem,vagy éppen hogy eszedbe fog jutni:)
2011. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Én orális szexelnék egy jót a helyedben. :)
2011. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az megvolt tegnap. ;)

Most nincs itthon a partnerem, dolgozik, de azért kösz a tippet. :)

2011. márc. 22. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, kinek mi jön be.. Én olyan 1 hónapig többnyire lazsáltam, vártam kicsit had ürítődjön ki a szervezetemből a nikotin, ropiztam, chipseztem, szotyiztam, tökmagoztam stb.. Tegnap elkezdtem futni, úgy kezdtem hogy Tisza gát 3,6km körbe.. persze 1 huzamra én se birtam 7év dohányzás után, de mindennap kicsivel többet.. Kihangsúlyozom, első napom volt tegnap és elsőre 3,6km.. ma már lefutottam oda-vissza.. 7,2km. Persze sajnos megállás nélkül még egy jó dbig nem igen fog menni, tüdővel birnám, lábam fárad :D Pontosabban talpam,bokám,lábfejem fáj mint állat aztán megkell állnom pihenni.. Tüdővel nincs gond, szépen veszem a levegőt.. :) De azért a lihegés megvan sajnos :S :( Meg még meg is lesz egy jó dbig, de mindennap szeretnék menni futni, ha időm adja:)
2011. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy első 3-4 órát kibirod, aztán kikell birnod a 3-4 napot.. de mivel harmadik napnál jársz, ess neki a 3-4 hétnek ;) 1 tanács, mérni ne mérd mióta nem cigizel, ne foglalkozz vele hogy x napja x órája.. ne számolgasd, azt úgyis tod mióta nem szívod.. :) én spec február 10 óta.. lassan 1,5 hónapja:) Nem könnyű, de mostmár megvagyok cigi nélkül, futás közbe meg eszembe se jut egyáltalán!:)
2011. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónap a rekordom utána mindig visszasunnyog. kerüld a dohányzó embereket.
2011. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fuss, rágózz, egyél sokszor, ergo mindig legyen valami pótcselekvésed. kerüld azokat a helyzeteket amikor épp semmi dolgod nincs.
2011. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Doky!

Én febr 11. óta nem dohányzom :)Majdnem együtt kezdtük a leszokást :)

2011. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Philmore, jah 1 nap eltéréssel :D Hálistennek egész jól birom, folyamatosan dohányzó emberek közt vagyok, mivel bnőm is cigizik, anyós jelöltem is cigizik, após jelöltem is cigizik :D Munkahelyemen főnököm eszi a cigit szinte, kocsma tele volt füsttel, mégis kibirtam h ne gyujtsak rá:)
2011. márc. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én ma kezdem... :)
2011. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!