Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem hat rám a dohányzás?

Miért nem hat rám a dohányzás?

Figyelt kérdés

kezdem úgy, hogy nem is akarok rá szokni SŐT kifejezetten félek is attól, hogy rá szokom.

csak azért kérdezem, mert már, egy csomó dohányzási formát kipróbáltam, és mindet meguntam, pedig mindig azt mondták nekem, hogy NE PRÓBÁLD KI MERT RÁSZOKSZ ÉS FELNŐTTKORODBAN AZT FOGOD KÍVÁNNI BÁR CSAK NE SZOKTÁL VOLNA RÁ.


elősször próbáltam vizipipával. hát vízipipáztam kb 3 hónapig, aztán rájöttem, hogy ez borzasztó, mert nekem csak a füst tetszik, és az utóhatás, amikor szédülök meg fáj a fejem az borzasztó és meguntam, és onnantól nagyon ritkán pipáztam, csak akkor, mikor haverokkal elmentünk valahova, akkor is csak egy két slukk és már rosszul lettem tőle és fúj. aztán ide-oda elkezdtem cigizni, és beennem volt az hogy ez guusztustalan büdös, ráadásul mennyien mondják, hogy milyen borzasztó kellemetlenségei vannak stb. hát abbahagytam (ez volt kb alig 4 szál narancs palmal egy hónap alatt) aztán vettem magamnak tubákot, ami hú nagyon tetszett mert szédültem tőle meg minden, aztán egyszer volt, hogy szívtam, és rosszul lettem tőle és azóta nem szívtam és nem is kívánom, sőt undorodom tőle, ez volt kb egy hete.


ja most jut eszembe, hogy még a cigi és a vizipipa között kipróbáltam a szivart is, amit elszívtam barátnőmmel és hát szétmarta a szám és a füstön kívül más nem tetszett rajta, és egyszer letüdőztem, és utána majd megfulladtam és egésznap dohányszagon kívül mást nem éreztem, szal abból is elég volt, az volt kb decemberben asszem.


ez miért van? nem mintha rá akarnék szokni, csak jobban megnyugtat ha más is azt mondja amit én, hogy ezek nem hatnak rám vmiért.


2011. márc. 23. 21:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne hatnának rád! Azért szédülsz és vagy rosszul,mert hatnak. Ezzel minden kezdő dohányos így van. Ha tovább szívnád,akkor ezek a rosszullétek elmaradnának,és dohányossá lennél.
2011. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam már párszor a dohányzás, de szerintem is undorító. Én sem szoktam rá, és nem is szeretnék több cigit szívni, mert nekem nem ízlik.
2011. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy normális embernek eszébe nem jut hogy dohányozzon, és aki nem akar dohányozni annak nem fordulnak meg ilyen kérdések a fejében jah és a kérdésedre a válasz: De igenis hatnak rád az érdeklődésed megvan hozzá nemadok neked 2 hónapot és megfelelő helyen éred el magad a lácdohányosok között....
2011. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

elsőnek: A ,,hatást,, úgy értettem, hogy nem szokom rá, hanem egy idő után megunom.

amúgy meg persze hogy tudom, hogy a nikotin miatt szédülök.. azért nem vagyok 12 éves .....

2011. márc. 23. 21:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egész életemben elszívtam 10 szál cigit 1 buliban próbáltam ki a haverokkal elég szarul voltam tölle aztán ugye ez múlt és a 10 szál után mondtam hogy na elég volt és eldobtam azóta max havi 1 vizipipa és ennyi de azse mindig
2011. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

előttem szólónak: oké, felőlem fogadhatunk, én nem viccelek. komolyan. kb pont két hónapja mondta nekem ugyanezt valaki mást. és még mindig ugyanaz a helyzet..


én engem érdekel a dohányzás, mert vicces dolog és hát ez elég szánalmasan hangzik de divat, de nagyon félek tőle, hogy felnőtt koromra rászokom vagy ilyesmi, de hát valószínű ezért unok meg mindent mert egy ideig viccesnek találom de aztán rájövök hogy abba kéne hagyni, még tudat alatt is és akkor ezért.

2011. márc. 23. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:
most szívsz valamit? nem kell hogy naponta vagy hogy rendszeresen. de ha szívsz valamit akkor nem bírtad abbahagyni. minden dohányos azt hiszi letud szokni könnyen amíg meg nem próbálja véglegesen ráhagyni. én is így tanultam meg hogy rászoktam.
2011. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4 szál narancs pall malltól az életben nem szoksz rá. a szivartól, vizipipától, tubáktól pedig alapból nem tudsz rászokni.
2011. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 4 szál naripali? attól senki sem szokik rá...


a többire meg nemnagyon lehet.


szóval ne érezd magad különlegesnek, csak egy vagy a sok közül.

2011. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ez megnyugtatott. :)
2011. márc. 24. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!