Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem hat rám a dohányzás?

Miért nem hat rám a dohányzás?

Figyelt kérdés

kezdem úgy, hogy nem is akarok rá szokni SŐT kifejezetten félek is attól, hogy rá szokom.

csak azért kérdezem, mert már, egy csomó dohányzási formát kipróbáltam, és mindet meguntam, pedig mindig azt mondták nekem, hogy NE PRÓBÁLD KI MERT RÁSZOKSZ ÉS FELNŐTTKORODBAN AZT FOGOD KÍVÁNNI BÁR CSAK NE SZOKTÁL VOLNA RÁ.


elősször próbáltam vizipipával. hát vízipipáztam kb 3 hónapig, aztán rájöttem, hogy ez borzasztó, mert nekem csak a füst tetszik, és az utóhatás, amikor szédülök meg fáj a fejem az borzasztó és meguntam, és onnantól nagyon ritkán pipáztam, csak akkor, mikor haverokkal elmentünk valahova, akkor is csak egy két slukk és már rosszul lettem tőle és fúj. aztán ide-oda elkezdtem cigizni, és beennem volt az hogy ez guusztustalan büdös, ráadásul mennyien mondják, hogy milyen borzasztó kellemetlenségei vannak stb. hát abbahagytam (ez volt kb alig 4 szál narancs palmal egy hónap alatt) aztán vettem magamnak tubákot, ami hú nagyon tetszett mert szédültem tőle meg minden, aztán egyszer volt, hogy szívtam, és rosszul lettem tőle és azóta nem szívtam és nem is kívánom, sőt undorodom tőle, ez volt kb egy hete.


ja most jut eszembe, hogy még a cigi és a vizipipa között kipróbáltam a szivart is, amit elszívtam barátnőmmel és hát szétmarta a szám és a füstön kívül más nem tetszett rajta, és egyszer letüdőztem, és utána majd megfulladtam és egésznap dohányszagon kívül mást nem éreztem, szal abból is elég volt, az volt kb decemberben asszem.


ez miért van? nem mintha rá akarnék szokni, csak jobban megnyugtat ha más is azt mondja amit én, hogy ezek nem hatnak rám vmiért.


2011. márc. 23. 21:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
:D
2011. márc. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért nem szoktál rá, mert csupa rossz élményeid voltak vele.


Én ízesített, harmatgyenge cigikkel (vaníliás domingo, vaníliás djarum) kezdtem, azokat szerettem is az ízükért. Aztán egyszer csak azon vettem magam észre, hogy rászoktam. A vaníliás cigiktől meg megundorodtam. :D


Szóval neked szerencséd volt ezzel kapcsolatban.

2011. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
igen-igen, amúgy már nem is számolom, hány napja nem ,,dohányoztam,, (ami nem cigit jelent,hanem a többi mást)
2011. márc. 29. 22:53
 14/14 anonim ***** válasza:
akkor nem sok értelme volt, bár nem értem minek próbálgattad. már 1 szál cigi is elindíthat a rák felé vezető úton főleg ha vannak hajlamosító tényezők is. ilyen bírom-e-a-cigit dolgokkal megéri nem kísérletezni
2011. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!