Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor szoktál rá a cigire?...

Mikor szoktál rá a cigire? Mért? Megbántad?

Figyelt kérdés

1. Hány éves korodban szoktál rá a cigire?

2. Most hány éves vagy?

3. Mért szoktál rá/hogy?:O

4. Mennyit szívsz egy nap?

5. Megbántad?:O


egészség huszárokat szépen kérem ne írjanak ide


2011. ápr. 8. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

1./ 15

2./ 56

3./ Talán "lázadás"-ból, "nagyzolás"-ból. Csak elkezdtem szívni.

4./ 15-25 szál

5./ igen!

2011. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

14

36

Mert menőnek akartam látszani

egy dobozzal

Nagyon, de sajnos szeretek dohányozni.

2011. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

13éves korom óta cigizek, de csak 15éves koromra alakított ki fizikai függőséget.

19éves vagyok.

és nem bántam meg

2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

14 évesen kezdtem, de fizikai függőség még nem alakult ki, igazából pont ezért élvezem anniyra a dohányzást.

most 15 éves vagyok, és fiú, meg nem bántam, nem érzek semmi teljesítményemben mérhető romlást, eléggé edzett vagyok, egy nap kb. vagy inkább maximum fél dobozzal szívok el, piros marlboroból.

Nem, nem bántam meg, szeretek dohányozni, és inkább élek úgy 30 évet hogy tényleg élte, mint úgy 200-at hogy soha semmi jót nem cisnáltam. Lehet lepontozni.

2011. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 gfero ***** válasza:
16 éves kórtól és 24 év után elhagytam már 1 éve de még mindig hiányzik.2 dobozt szívtam 1 nap.
2011. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1. 19

2. 20

3. Jó kikapcsolódás volt az akkori barátnőmmel, később is kellemes időtöltésnek bizonyult.

4. 5-6 szálat, ha már nagyon kevésnek érzem, akkor tartok kényszerpihenőt napi 1-2 szállal, hogy utána megint elég legyen az 5-6

5. Nem.

2011. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Morfologus ***** válasza:

1. 15

2. 19

3. Azért szoktam rá mert a cigi függőséget okoz.

4. 1 doboz

5. nem

2011. ápr. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1. 16

2. 23

3. Nagyon stílusosnak éreztem a dohányzó embereket, filozófikus, művész-alkat voltam, és vagyok. Nem ment nehezen a rászokás, nem fűződik hozzá rossz élmény.

4. 2 napi 1 doboz

5. Nem igazán, egyszer úgyis vége lesz az életemnek. Ha eljutok arra a szintre, hogy gyereket tervezhetek, akkor leszokok róla, mert az fontosabb. Persze azt nem mondom, h nem szaladok ki az erkélyre 1-2 szálra soha többet. Ha megtisztul a szervezetem a nikotintól, és a terhesség alatt sem dohányzom, már tényleg a gyerekem egyéni hülyesége lesz, ha rászokik. Bíztatni nem fogom.

Ennyi.

2011. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes,a 30felettiek már megbánták,nem véletlen.Aki még nem érte el a 20.életévét majd 20év múlva tedd fel ezt a kérdést nekik,na meg a többi húszaséveseknek is.Kedves utolsó,nem semmi mentalitás"egyszer úgy is meghalok"....aha,csak nem hiszem hogy mondjuk egy tüdőrák,vagy egy kamion miatt,az egyik hosszadalmas és fájdalmas,a másik csak egy pillanatig tart,ha szerencséd van.Én tüdőrákos vagyok,meséljek a minden napjaimról?...Nekem meg vannak számolva a napjaim,kiváncsi vagy milyen egy kemoterápia után,hogy egész nap vért hányok,és 35évesen 38kg nyomok?Szívjad csak a rudadat,hiszen egyszer úgy is meghalsz!
2011. ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, 15 évesen próbáltam ki először de sosem szoktam rá. Volt hogy szivtam két héten át de utána 2 évig egy szálat se aztán pár napig megint aztán megint hosszú kihagyás. Nem tudom hogyan létezik, de én nem szokom rá! Nem hiányzik, tök jól megvagyok nélkül!

Nekem 1 doboz 1 évig elég. Csak akkor szivok el egyet egyet ha megkivánom vagy buliban a haverokkal, esetleg ha nagyon stresszes vagyok. Igy évente kb 1 doboz fogy el és nem vagyok függő. Ugy vagyok vele ha elszivom elszivom ha nem ugy is jó, ebből nincs probléma és nem érzek semmilyen kényszert rágyújtani...

2011. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!