Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor szoktál rá a cigire?...

Mikor szoktál rá a cigire? Mért? Megbántad?

Figyelt kérdés

1. Hány éves korodban szoktál rá a cigire?

2. Most hány éves vagy?

3. Mért szoktál rá/hogy?:O

4. Mennyit szívsz egy nap?

5. Megbántad?:O


egészség huszárokat szépen kérem ne írjanak ide


2011. ápr. 8. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:55



Mennyi esélyed van rá hoyg túléled?:S sok sikert, légy erős, egy dohányos!

2011. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18 évesen szoktam rá, most 21 vagyok.Az aktuális barátom szoktatott rá,ő sokat dohányzott,gondoltam kipróbálom,olyan vonzónak tűnt.Kb napi 10-20 szálat szívok el.Egyelőre még nem bántam meg,de tudom,h meg fogom idővel.Főleg az ára miatt,most költözöm el otthonról,sok pénzt el fog vinni.
2011. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Semennyi.Már áttétek vannak a gégén,egész nyelőcsövemnél.Hetek,talán 1-2 hónap....,már mindent elintéztem,csak azt sajnálom,hogy nem született gyerekem,nincs feleségem....még éltem volna kicsit.Érdekes,mert mikor még gyerek voltam,és megkérdezték tőlem,hogy szeretném e tudni a halálom napját,azt feleltem igen.Most már nem,félek nagyon,de már annyira beteg vagyok,és annyit szenvedek,hogy megváltás lenne.Az a cigi,nem kellett volna....Nem abból kell kiindulni,hogy"de hát ő 90éves,dohányzik és mégis él",persze én is azt hittem,velem nem történhet semmi.
2011. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon remélem hoyg ha van olyan hogy mennyország, és én őszintén remélem hogy van, akkor oda kerülsz, sőt, őszintén remélem hoyg túléled. DE mi, aztmondták az orvosok hoyg te belehaltál tulajdonképpen? Még most is szívod?, bocsi hoyg ennyit kérdeztek,de én le akarok szokni:S
2011. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy ha évek óta tartom azt a szintet, hogy napi 5 szálat szívok el maximum, de inkább kevesebb, attól is kialakulhat-e ilyen betegség? A féldoboz nagyon ritka, még buliba se szívok el annyit.
2011. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

eddig nem szoktam rá

17

mit mér? nem szoktam rá

semennyit

mit kellett volna megbánnom


most komolyan annyira szánalom ha valaki azért cigizik mert menő. menő a bűz, a sárgafogak, és körmök?

és te, tüdőrákos, menőnek érzed magad, mert cigiztél ?

2011. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

20:09! Mindegy hány szálat szívsz 5-öt vagy 2 dobozt naponta akkor is ugyanannyi esélyed van a betegségekre!

Ha el akarod kerülni egyáltalán ne dohányozz!

Vannak emberek akik jól birják vannak akik nem. Kinek melyik szerve erős. Lehet a dohányosnak a lába gyenge, neked meg a tüdőd... ennyi. Két ember nem egyforma!

2011. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

1. 13

2. 16

3. táborba, mindenki szívta első nap egy este, és én is kipróbáltam (jelzem, majdnem megfulladtam, köhögtem, a könny jött a szemeből, letüdőztem rendesen)

4. mostmár csak 1-2 szál, mer leakarok szokni, de volt mikor egy nap 1 doboz...

5. nagyon megbántam :/ átkozom azt az estét:(

2011. ápr. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sztem ez a tüdőrákos emberke nagyon szépen tolja a kamut... Regényt nem írsz? Tök szép lenne... XP
2011. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

1. 14

2. 17,8

3. társaság, stressz, időtöltés

4. fél-1 doboz töltött, tüdő szaggató

5. előbb-utóbb megbánom...

2011. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!