Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy LÁNYNAK mennyi idő amíg...

Egy LÁNYNAK mennyi idő amíg rá szokik a dohányzásra?

Figyelt kérdés
egy 13 éves lány mennyi idő után szokik rá a dohányzásra?
2011. ápr. 18. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem a nemedtől és életkorodtól függ az addikció okos gyerek.
2011. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A dohányzásra rászokni nem menő.

Egyébként igaza van az elsőnek. Nemtől és kortól nem függ. Mindenkinél változó. Én azt mondom, inkább tedd le! 13 évesen még bőven más dolgoknak kéne, hogy foglalkoztassanak, mint a dohányzás.

2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok, szívjátok csak :)
2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb mint hinnéd! Állítólag már tizenvalahány szál elegendő. Nemrég olvastam róla. Szóval ha a barátnőd dohányzik, az nem ok arra, hogy te is úgy tegyél!


A WC-s zúgdohányzás csak akkor lenne poén, ha 18 éves kor után már nem dohányozna az ember, mert semmi popén nincs akkor már bennem.

Szóval jobb messzire elkerülni a cigit, nemcsak 13 évesen, hanem 18 évesen is!!!

2011. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha dohányzol,akkor legyen elég eszed ahhoz is,hogy tudd:az addikció kortól és nemtől független.

Vagy szerinted egy 13 éves kislány nehezebben szokik rá,mint egy 14 éves fiú?:)

Igen,persze,vannak tényezők amik megkönnyítik a rászokást,de nem közvetlenül a nemed és a korod.Ezt úgy értem,hogy ha 20éves vagy akkor már saját magad tudsz venni cigarettát,így sokkal könnyebben rászoksz.

Amúgy meg ennyi idősen ne dohányozz.Nem éri meg.

Mert lehet,hogy 2év múlva majd úgy fogsz krákogni,mint a mocskos szar,és azt nem sok fiú viseli el.

14L

2011. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha szereted a reggeli köhögést, a sárga fogakat, a büdös szájat és kezet, ha szeretnél 30 évesen 40-nek kinézni, ha szeretnéd, hogy reszelős hangod legyen, ha van havi 10 000 forintod kidobni az ablakon, ha szereted remegve várni a szünetet, hogy végre rágyújthass, akkor gyújts rá!

Ha viszont ezek közül bármelyiket nem szeretnéd, akkor viszont ne gyújts rá!!!

2011. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem én szoktam rá. hanem éppen a barátnőm . leszeretném szoktatni. de az a baj hogy még rám se halgat....
2011. ápr. 18. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
nem nem től és kortól függ, hja persze, a baártnőd...
2011. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az itt leírt dolgokat mondd el a barátnődnek!
2011. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy lánynak véleményem szerint ugyan annyi,mint egy fiúnak,szerintem sem függ kortól,illetve nemtől.
2011. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!