Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzók: Mennyire nehéz...

Dohányzók: Mennyire nehéz leszokni a cigiről?

Figyelt kérdés

Mert ezt mondja minden ismerősöm aki dohányzik, hogy nehéz.

De, nem lehet, hogy Nem is akarnak, és azért vesznek megint cigit, gyújtanak rá újra?

Ha valaki nagyon akarja, akkor letudja tenni egyik napról a másikra nem?

Szóval ez nem kifogás?


2011. máj. 2. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nehéz! Hidd el! Persze, le lehet rakni! De kérdés nem ez volt, hanem, hogy mennyire nehéz! Nagyon!

Bár ez függ az embertől. Van, akinek könnyebb, van akinek nem. Nem mindegy mennyit szívott előtte!

2011. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először akkor szoktam le amikor terhes lettem, könnyű volt, gondolom megváltoztak a hormonok és állandó hányinger miatt nem kívántam, fiam két éves volt amikor én marha ismét rágyújtottam:( azóta többször nekifutottam, hogy leszokok, volt minden: nikotin tapasz, biorezisztenciás kezelés , nikotin rágó stb, semmi nem vált be, én olyan idegbeteg lettem a megvonásos tünetektől, hogy a családom menekült tőlem, most két napja ismét megpróbáltam leszokni, ..nem megy, első nap már törtem -zúztam, ok nélkül ordibáltam stb, tehát ismét rágyújtottam, azt hiszem nekem úgy fog csak menni, ha bezárnak egy gumiszobába egy hónapra.
2011. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

7 év után szoktam le, próbálkoztam rágóval, tapasszal, gyógyszerekkel, nem ment, hiányzott, majd megőrültem ha nem volt cigim. Azt hittem sosem fogok már leszokni.


Aztán a részemről legnagyobb baromságnak tartott módszerrel szoktam le. Agykontroll. Életemben nem hittem benne, de gondoltam kipróbálom. Annyi volt, letettem a cigit utána és nem hiányzott egy cseppet sem. Nem értem hogy lehetséges mert még mindig nem hiszek benne:D


Én azt mondom aki le akar szokni az talál rá módszert, de van aki feladja vagy bele sem kezd, az nem is akar leszokni.

2011. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én az egyik munkahelyemen nem gyújtattam rá egyáltalán. Tiz órát végigszenvedtem, törni zúzni tudtam volna, közben meg dolgozni kellett, odafigyelni. Aztán este egy fél dobozzal elszivtam, hogy " pótoljam" a nikotin adagot.

szerintem ezekbe az újabb cigikbe valami keményebbet tesznek, mert régen nem volt ilyen.

Ha ezt előre tudom sose szokok rá.

2011. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az utolsó jól írja, minden szarral bekeverik hogy nehezebben tudd lerakni.
2011. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Embertől függ. Én 5 évig cigiztem, aztán egyszer csak úgy döntöttem, nem szívok többet. Így is volt. Akarat kérdése. Ne a pótló tevékenységet keresd, hogy nikotin tapasz meg ilyesmi, mert úgyis csak a cigit fogod keresni. Hogy a megvonási tünetektől való őrjöngést elkerüld, lehet tartani otthon egy doboz cigit, amire ráírod, "Ha most rágyújtok, kezdhetek mindent elölről!" . Így egy kis lelki terrort gyakorolsz magadra mielőtt rágyújtanál. Talán ennek hatására meggondolod meggyújtsd e azt a cigit.
2011. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
embere válogatja, kerezstapám 30 év és napi 2 doboz után egyiknapról a másikra leszokott.
2011. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fejben dől el!Ki kell bírni egy ideig az ingerültséget és a feszültséget és szép lassan elmulik.Nem olyan nehéz,csak kitartás kell.
2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
En 20 ev utan gondoltam arra,hogy lerakom a cigit.17 napig kitartottam,akkor,vesztemre,ragyujtottam.Fontos,hogy ne ess kisertesbe.Megint erlelodik bennem az elhatarozas,remelem ezuttal sikerulni fog!KITARTAS!!!!!
2011. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem miért sikerült egy nap alatt?=/
2011. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!