Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek hogy valljam be?

Szerintetek hogy valljam be?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Köszi előre is, hogy elolvasod a sztorimat! :D


Az az igazság, hogy középiskolában nem jártam ki a többiekkel cigizni, így igazából ebből kimaradtam. Felvettek az egyetemre, elkerültem otthonról, egyszer-kétszer cigiztem, igazából megtetszett. Az egésznek a feelingje, az amit magával hoz, teljesen jó érzés... :D


A probléma csak azzal van, hogy otthon senki sem tud róla. Tudom, hogy azért ennyi idősen már kicsit másabb... Az az igazság, hogy szüleimmel úgymond eddig mindent megbeszéltem, igazából nem akarom eltitkolni, csak azért félek... Az az igazság, hogy anyám is cigizik, mondta is, hogyha akarom, próbáljam ki, ő nem fog megakadályozni, meg nem fogja tiltani, csak mégis azért fura... :S Jó, hogy mondta, mikor 18 éves lettem, de hát most ilyennel elé állítani kicsit másabb lenne...


Az a baj, hogy igazság szerint félek is tőle, hogy milyen lesz a fogadtatása, mert valahogy nem így ítéltek meg, eddig ilyet nem gondoltak, de ha meg abba gondolunk, hogy anyám is ugyanúgy szívja már x éve...


Szerintetek mi lenne a legjobb módszer, hogy elmondjam? Mi lehet a reakciója? Igazából nem azzal van a gond, mert napokig kibírja az ember, csak nem szeretnék titkolózni. Mielőtt még valaki azért a pénzzel jön, kapok például ösztöndíjat, meg megspórolom néhány dolgon, nem milliomos csemete vagyok és nem is 13 éves... :D


Köszi szépen, hogy válaszolsz! :) (19f)


2011. máj. 2. 19:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
:DD
2011. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát figyelj:) 19 évesen már tényleg más a helyzet. Szerintem nyugodtan mondd meg otthon, végülis annyira nem haragudhat ha ő is dohányzik, és 19 évesen már úgyis nagyjából azt csinálsz amit akarsz.

Nálunk az volt, hogy 17 és fél évesen kaptam rá a cigire, nem is tudták, 18 évesen mondtam el nekik, pedig énis jó gyerek voltam, jó tanuló, rendes magatartással, meg minden, tehát nem tartoztam azok közé, akik a suli mögé mennek cigizni:) Énis tartottam bevallom, kicsit a fogadtatástól, de anyu nem mondott semmit, elfogadta, azt mondta, természetesen nem szól bele, miért tenné, meg amúgyis maga is dohányzik.

2011. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:)

Szóval szerintem az a legjobb megoldás, ha elmondod, életed végéig nem titkolhatod előtte, hogy dohányzol.

24/F

2011. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok kitűnő tanuló blablabla jómagam is cigizek így "néha-néha" én már többször is lebuktam és mindig megfogadom hogy többet nem gyújtok rá de nem tudom abbahagyni...Szóval ha anyáméknak azt mondanám majd 19 évesen hogy na halihó én cigizek nem lenne nagy meglepődés.:\
2011. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem para ez, nyugodtan mond el, de megértelek. Egész életedben jókisfiő voltál stb. azt mégis, hát szar ez így:D foklozatosan kéne szoktatni őkt a a gondolathoz:D
2011. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A fokozatosság tényleg nem ártana, ezért lehet, hogy azzal kellene kezdeni csak, hogy kipróbáltam? :D


Igazából nem akarom, hogy most hú, mit gondoljanak, sosem gondoltam amgam egy szentnek, csak nem akarom őket becsapni a hátuk mögött és eljátszani a bizalmukat...


Azt nem tudom, hogy hogy lenne a lehető legegyszerűbb elmondani, mert most ha eléállok és elmondom, az kicsit fura, nem hiszem, hogy most bármit tenne, csak tudatni akarom vele... Fura dolog ez... van valami ötletetek?


Igazából szerintem megértő lenne, mivel ő is csinálja, tehát... Meg modnta, hogy ő is szereti és igazából nem szeretné abbahagyni... Meg mikor 18 éves lettem, akkor is mondta, hogy ő ezen felül nem fogja tiltani, bár addig sem tiltotta... Csak ugye ez így fura... El akarom mondani, de mégis hogy... :D

2011. máj. 3. 23:41
 7/15 anonim válasza:

Én magam nem dohányzom, de egy vélemény.. :)


Ha pl kimegy cigizni...

Anyud : -rágyújt-

Te: kérhetek én is 1 szálat?

Anyud: minek az neked?

Te: Új környezet, új dolgok, új bolond szokás...


vagy valami ilyesmi :) Tuti megérti... én nagyon útálom a cigit, de ha ő is cigizik, tuti megérti :))


17/L

2011. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kezd úgy hogy:


- Anyu meleg vagyok.

- ????!!!!!! :@ :@ :@

- Jó nem, csak vicceltem, csak simán dohányzom. De látod, vannak ennél rosszabb dolgok is a világon, inkább örülj hogy nem vagyok meleg..

- Huhhhhhhh.... -.-"

2011. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is az egyetem alatt szoktam rá, vizsgák, igegesség stb.

Minden különösebb extra nélkül rágyujtottam előttük egyszer. Semmi nem volt belőle.

2011. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Kezd úgy hogy:

- Anyu meleg vagyok.

- ????!!!!!! :@ :@ :@

- Jó nem, csak vicceltem, csak simán dohányzom. De látod, vannak ennél rosszabb dolgok is a világon, inkább örülj hogy nem vagyok meleg..

- Huhhhhhh.... -.-"


Tegnap a Barátok Köztben sütötte el Peti azt, hogy kirúgták a suliból meg terhes a Linda, pedig csak megbukott matekból.


Te meg elmondhatnád, hogy füvezel, amikor kiakad, akkor megmondanád, hogy csak vicc volt, mert dohányzol. :)


Jó, ezt nem gondolom teljesen komolyan, de azért annyira nem rossz poén.

2011. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!