Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy 13 éves fiúnak a minimális...

Egy 13 éves fiúnak a minimális dohányzás mennyit árthat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok , fiú , és 3 hónap alatt elszívtam max. 30 szál cigarettát ( összesen életemben ) , ez mennyire káros a szervezetemnek ? Minek árthatott ? Tudom hogy hülyeség volt többet rá nem gyújtok de ne kíméljetek , írjátok le hogy szerintetek mennyire , mire volt káros .
2011. máj. 8. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Szerintem ennyitől semmi bajod nem lesz, de ne gyújts rá többet mert rá fogsz szokni
2011. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

édes fiam, ha ennyira akarod hát szívd de akkor sem egészséges akárhányszor megkérded



http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__1754733-1..

2011. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen,tudom elcsábultam mert azt hittem hogy ezzel valamennyivel nagyobbnak látszok , de rájöttem hogy ez hülyeség és többet nem fogok rágyújtani . Ráérek , még csak 13 vagyok . :)
2011. máj. 8. 23:11
 4/29 anonim ***** válasza:

azt próbáld tudatosítani, hogy a dohányzástól semmi sem lesz jobb!

Nem leszel menőbb, jobb fej, nagyobb, ez csak egy illuzórikus érzés, önbecsapás, és amikor elmúlik, már talán késő, mert nagyon nehéz leszokni.

és akkor, annyi már nagyon is árt. és drága. Fölösleges. Próbáljuk meg megkeresni: mi az amitől tényleg jobb leszek? ez valami tanulás, munka, olvasás, megismerés, gyakorlás - ami nem azonnal úgy látszik, jobb vagyok, hanem évek múlva lesz hatása (mint ahogy a dohányzásnak is) de nehéz előre látni!

2011. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg 2. válaszoló az nem az én kérdésem volt ... :)
2011. máj. 8. 23:44
 6/29 anonim ***** válasza:
én azt olvastam ha ilyenkor dohányzik valaki akkor növeli az esélyét hogy a gyerekei fogyatékosok és túlsúlyosok legyenek. Amúgy meg a visszaesés és a a cigaretta függőség esélye megnőtt sokkal, szerintem te nem fogod tudni abbahagyni és 16 éves korodra napi 1 dobozt fogsz szívni.
2011. máj. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Még csak minimálisan sem kéne.. én is cigizek, próbáltam leszokni, 2 hónapig birtam.. de hogy minek gyujtottam rá csak 1 szál cigire is utánna azt ne kérdezzétek, de megbántam mert azóta is cigizek.. ^^ 23/F
2011. máj. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Másik hogy akarat erő nélkül semmivel nemtudsz leszokni! :( Én próbáltam a kudzu tablettát, a nikotinos rágót, a nikotin tapaszt, nikotinos cukrot minden szinte és semmivel nem sikerült.Akaraterő nélkül nem megy.
2011. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
nekem sikerülni fog , az akaraterőmmel nincs baj annyira nem fog hiányozni , például másfél évig súlyos xbox függő voltam és rámszóltak hogy átestem a ló tulsó oldalára már lassan 1 éve hogy xboxhoz se nyúltam ... tehát le fogok szokni csak ennyi cigi már árthatott most is a szervezetemnek , vagy még nem volt káros ?
2011. máj. 9. 15:36
 10/29 anonim ***** válasza:
15:36 olyan nincs hogy a cigi nem káros. az mindig árt a szervezetnek tehát a válasz igen ártott. de ha nem gyújtasz rá többet akkor még simán kijavítja a szervezeted a sérülést.
2011. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!