Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy 13 éves fiúnak a minimális...

Egy 13 éves fiúnak a minimális dohányzás mennyit árthat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok , fiú , és 3 hónap alatt elszívtam max. 30 szál cigarettát ( összesen életemben ) , ez mennyire káros a szervezetemnek ? Minek árthatott ? Tudom hogy hülyeség volt többet rá nem gyújtok de ne kíméljetek , írjátok le hogy szerintetek mennyire , mire volt káros .
2011. máj. 8. 23:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
többet nem fogok rágyújtani , szerencsére nem vagyok hajlamos betegségekre meg senki nem volt az a családban .. amúgy ha " kijavítja " a szervezetem ugyanolyan egészséges lesz mint régen ?
2011. máj. 9. 15:53
 12/29 anonim ***** válasza:
igen, egészséges fickó leszel, és nagyon jó, hogy van akaraterőd!
2011. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , a bíztatást mindenkinek ! :)
2011. máj. 9. 15:58
 14/29 anonim ***** válasza:

Szija!

Nyugtass meg hogy 30 szálnál tényleg nem volt több:)

Én is ekkora voltam az első szálnál,csak én lány...és akkor kezdett menő lenni ez a nikotin mentes cigi,aminek csak pl gyümölcs íze van meg füstöl a papír miatt gondolom és annyi....nem káros meg semmi,de cigi,kis nőies vékony szálú....

Ez a látszat csal kategória...ha van rá havonta majdnem 1500 ft-od akkor nem lesz baj,szívd azt ha már nagyon akarod....A te életed...De legalább ne a barna füstszűrős,baromi erős,apám/nagyapám által is szívott durva cigit szívd mert az ilyen korban nem jót,sőt semmikor sem jó!!!

Mondom ezt az ízesített nikotin mentes cigit megengedem neked hogy szívd,de semmi jó nincs benne,csak olyan mint ha banánt epret vagy vaníliát ennél....:D



U.i.:Én azóta az este óta aligha rágyújtotta egyszer is....

Semmi érdekes nincs abban,míg a többiek szívják,én nyomom a szöveget...:D Nekem az a cigiszünet hogy jártatom a számat nekik:D

2011. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
tényleg nem szívtam belőle többet , sőt szerintem még ennél kevesebbet és ez a 30 maximum .. és a nikotinmentes ízesített ciginek mi a neve ? milyen márka ha megkérdezhetem ?
2011. máj. 9. 16:43
 16/29 anonim ***** válasza:
Rá se vagy szokva, miről akarsz te leszokni....
2011. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy rá vagyok szokva , nem is áll a kérdésben sem a válaszaimban .. csak nem fogok többet rágyújtani a szervezetem egészsége érdekében :D amúgy nem tudja valaki hogy ennek a nikotinmentes ízesített ciginek mi a márkája ?
2011. máj. 9. 16:52
 18/29 anonim ***** válasza:
Meg xbox függő, ilyen kis gyerek vagy még szellemileg, azt Te már cigizel, hát gratulálok, azt se tudod hogy miről beszélsz. Eleve 30 száltól még semmi bajod nem lesz, 30 doboztól se nagyon. Ellenben nem vagy rászokva, akkor meg nemtudom hogy miről beszélnk.
2011. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

16:34-es vagyok:)

Nem tudom...:) Bocsi,de nem tudom a ciril betűket elolvasni:D

Magyarországon is lehet kapni,de annak nem tudom a nevét,csak annyit hogy 1500-2000 ft-ba kerülnek...

2011. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
figyelj , nem is ismersz tehát rohadtul nem érdekel a véleményed .. ha ismernél máshogy gondolnád de teljesen mindegy :D és igen xbox függő voltam de nem azért mert szerettem játszani , hanem azért mert mást nem tudtam csinálni sajnos egy 10-12 éves gyerek nem éppen mászkálhat kedve szerint amerre csak szeretne .. de most már csinálhat sok mindent egy 13-14 éves gyerek épp ezért abba is hagytam , szinte otthon se vagyok . és megbántam ezt a 1,5 doboz cigis ügyet is ..
2011. máj. 9. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!