Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy 13 éves fiúnak a minimális...

Egy 13 éves fiúnak a minimális dohányzás mennyit árthat?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok , fiú , és 3 hónap alatt elszívtam max. 30 szál cigarettát ( összesen életemben ) , ez mennyire káros a szervezetemnek ? Minek árthatott ? Tudom hogy hülyeség volt többet rá nem gyújtok de ne kíméljetek , írjátok le hogy szerintetek mennyire , mire volt káros .
2011. máj. 8. 23:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
hát igen az viszont nem olcsó tehát offoljuk :DDD
2011. máj. 9. 16:58
 22/29 anonim ***** válasza:
Hallod, ha feltetted a kérdést kíváncsi vagy a véleményemre, egyébként meg te írtad hogy megvan a kellp akaratod ahhoz hogy leszokjál. Én is voltam játék függő, csak én a valódi világ gondjai elől menekültem oda, na?
2011. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
jó akkor elírtam de nem arra gondoltam .. igen kíváncsi is vagyok mindenki véleményere csak úgy sose ítélkezz embereken hogy nem is ismered őket .. én például nem az élet nehezei miatt xboxoztam hanem mert mást nem nagyon lehetett tennem , és persze ott volt a sok barát . azóta az xboxos barátokkal többször is összejárunk és az xbox már fél éve el van adva , ha hiszed , ha nem , egyáltalán nem hiányzik :D
2011. máj. 9. 17:01
 24/29 anonim ***** válasza:
Talán mert az nem az élet, hanem az életnek csak egy része? Le lehet pontozni, de ellenben a dohányzás egy életérzés, és mindig is az lesz.
2011. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én 15 éves lány vagyok, és néha délutánonként barátokkal, meg ha olyan a hangulat elszívok egy szál cigit. jól esik, de kb meg se érzem, és nem hiányolom. nem lesz 30 száltól semmi bajod, ez akkor válik nagyon károssá ha rendszeresen csinálod mondjuk 2 doboz/nap és sokáig. semmi gond nincs ezzel, csak ne szívj többet. nikotin nélküli cigarettát felesleges szívni, ez olyan mintha nem tüdőznéd le... minek? menőzésből? ettől nem leszel jobbfej megnyugtatlak.:) bulin cigizéssel sztem nincs semmi baj, ameddig rá nem szoksz.. én is szívok bulin de ezenkívül énekelek és sportoló vagyok, nem hátráltat. most. ha nem hagyom abba fog, de nálam ez rendszertelen. nincs semmi gond nyugi:) azonkívül sztem kétségbeesésben fordult ide, hozzátok szal nem kéne oltogatni azzal h xboxfüggő volt... foglalkozz a saját gyengepontoddal...
2011. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mivel még fejlődésben vagy előfordulhat hogy nem fejlődnek ki rendesen a szerveid,esetleg megállsz a növésben..
2011. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
minek kérdezed, ha te eldöntötted, hogy cigizni fogsz?!
2011. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
én nem fogok cigizni , épp az hogy hogy leszokok .. amugy meg engem rohadtul nem érdekel hogy le xbox függőznek mert azon kívül sok mindenben bőven mások előtt járok .. :)
2011. máj. 11. 14:57
 29/29 anonim válasza:
Fizetsz azért hogy tönkre tedd a szervezeted?! Nem leszel tőle menő... Gondolj bele. Beszélsz egy lányhoz és tiszta füstszagú a lehelleted.
2013. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!