Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 13 éves barátom már 1 éve...

13 éves barátom már 1 éve cigizik(12 éves kora óta) azóta megállt a növésbe meg minden.. ha nem hagyja aba milyen baja lehetnek évek mulva? amugy kb 1 nap 1 doboz vagy 2. Mi lesz vele? Nagy hátrányai lesznek emiatt az életbe?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Micsoda? Es honnan van ra penze? Milliomosok?

Tudorak, a fogai annyira tonkremennek, hogy feketek lesznek, kiesnek, mindig budos szaj, mindene budos.

A tudorakba pedig belehal.

Nincsenek szulei a baratodnak?

2009. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

A fogai nem esnek ki ez hülyeség, sárgák lesznek (nekem 4 év dohányzás után sem sárgultak be)


(én már letettem)

2009. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Hát jó nagy barom a barátod, aki cigizik, nekem nem lehet barátom. Én kiközösítem őket, és "ráteszem a címkét" hogy nem normális...
2009. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem amiatt nem kell senkit kiközösíteni mert dohányzik. :( Ez egy hülye hozzáállás.
2009. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Szólj a szüleinek, hogy jól pofozzák le, míg nem késő.

ilyen extrém esetekben csak egy kiadós, pedagógiai célzatú verés segít. ne félj, úgy be fog ettől szarni, hogy rá se fog nézni a cigire.

2009. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
70%-os valaszolo, lehet hogy 4 ev cigi utan nem sargak a fogaid, de aki ennyi idosen elkezdi, es szivja 30-40 even keresztul, szerinted? Ki mondta, hogy a srac 4 evig fog csak cigizni?
2009. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
78%
Múltkor állt 4 max 12 éves pö-csös a buszmegállóban, mindegyik cigizett, közben pedg arról dumáltak meglehetőseg közönséges hangnemben, hogy mennyire beittak tegnap. Ok, havonta én is elbökök 1-2 szálat, de én mondjuk idősebb vagyok, viszont szánalmas, mikor ezek a pelyhesf@szúak (mint a barátod) így akarnak keménynek tűnni.
2009. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12:55 szerintem a dohányosok nem is akarnak egy ilyen p.cs barátai lenni.a barátodnak érdekébe szerintem minnél hamarabb táolitsd el a cigit a kezéből mert későb sokkal rosszab lesz.(tapasztalom) Szólj a szüleinek vagy kötözd a székhez mikor rá akar gyújtani esetleg ha annyi pénze van ajánld neki az elektormos cigit vagy szoktasd rá inkáb a vizipipára az sokkal egézségesebb.
2009. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szülei elváltak apjával él aki a nap 24 órájábol kb 8 órát van otthon este aludni.. Ezért szerintem kikészült vagy nem is tudom.. de elég komolyan szivja már próbálkoztam h mondtam neki h enek következményei lesznek de le se szarja..:(
2009. márc. 15. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, általában az elvált szülők gyerekei, vagy az elnyomott gyerekek cigiznek, nagy bánatukban, nameg hogy menők legyenek.
2009. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!