Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktathatnám le anyumat?

Hogyan szoktathatnám le anyumat?

Figyelt kérdés
Már én is próbáltam a cigit de nem jött be mert sz*r.Ő pedig már nagyon régóta nemtudom mióta de cigizik .egy héten kb 3 dobozzal szív.
2011. jún. 1. 15:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah bocs és 13 éves fiú vagyok. MIt tehetnék
2011. jún. 1. 15:19
 2/8 anonim ***** válasza:
blöffölj. mond neki hogy ha nem szokik le akkor te is rászoksz.
2011. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smartguy86 ***** válasza:
Mondd neki, hogy szeretnéd, ha leszokna, mert nem egészséges, és mert zavar téged. Ha ő nem akar, akkor úgyse fog, de talán a saját gyereke meggyőzi!
2011. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bogicke válasza:
Vegyél neki ajándékba tapaszt és mond meg neki ha nem teszi fel te is rászoksz a cigire.Mond neki hogy tüdőrákot okoz és sírdogálj is egy kicsit hogy hatékonyabb legyen!
2011. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek de ő nem akar leszokni ez a baj !!!! :(
2011. jún. 1. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar, Te nem fogod tudni leszoktatni. Egyébként meg: az ő élete, az ő döntése, nehogy már a nyúl vigye a puskát, de kétségkívül igazad van, hogy szokjon le. Én is leszoknék, csak belém meg nem kár ez a méreg...:/
2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nem csak az ő élete hanem az enyém és a családé is és másra is gondolhatna milyen fájdalmat okoz ezzel másnak ha beteg lesz..... :(
2011. jún. 3. 20:35
 8/8 anonim válasza:
Van egy nagyon jo gyogyszer a neve champix! Hihetetlen, nekem ez segitett elvonasi tunetek idegesseg nelkul. Ket fobb vonalon dolgozik! Az agyadnak ugyanarra a reszere hat mint a cigaretta, es blokkolja a hianyerzetet, az elvonasi tunetet. A masik pedig blokkolja a cigaretta utani jo erzest. Tehat egyaltalan nem hianyzik a cigi. Csak a gondolataidban van. Ha pedig megis ragyujtanal nem birod elszivni a cigit mert hihetetlenul rosszul esik. CHAMPIX !!! MINDENKINEK AJANLOM AKI LE AKAR SZOKNI. Miert is szenvednel a tunetekkel! Nem tul olcso, de a leszokas 100%
2011. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!