Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a cigiben?

Mi a jó a cigiben?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán vmi értelme?-?
2011. jún. 3. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, az már nem is számít, hogy 500Ft egy doboz cigaretta... Okos vagy, gondolom, valami 17-18 éves. Gondolom a mari hónaljáról is a legalizálás jut eszedbe. Én örülök, hogy sikerült leszoknom, és nem egy ilyen hülyére hallgattam, mint amikor rászoktam. Lehet, hogy neked még nem jött elő a köhögés, de hidd el, elő fog jönni. Lehet, hogy téged még nem ijesztegetett az orvosod, sajnos engem már igen. Mondjuk nem is tartozom már a huszon-éves korosztályba.
2011. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
0%
Elég világosan leirtam,hogy már én is 21 éve dohányzom,akkor én sem a huszonévesek korosztályába tartozom elhiheted!Na meg 500ft egy doboz cigi!Ki mondta,hogy a boltban kell venni?Lehet mezgerelni is a dohányföldeken,mikor felszabaditják,én mindig elmegyek és össze szedem az egész évre elegendő dohánylevelet,aztán kiszáritom és feldolgozom,igy ingyen van!Az orvosokat meg ne emlitsd ilyen téren,mindent azzal kezdenek,hogy dohányzik?Mert ha igen,szokjon le,azért van a tünete!A szomszédomnak is ezt mondta,mikor elment hozzá,holott soha egy szál cigarettát nem szivott még el!Ha te ilyenektől félsz barátom,akkor az állandó félelembe fogsz belehalni,nem a dohányzásba!
2011. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem félek, "kedves barátom"!

Én nekiálltam fulladni, és magas lett a vérnyomásom.

Én már leszoktam, nem le akarok szokni. Lehet lobbizni a bagó mellett, de egyrészt hülyeség, másrészt saját magadat teszed vele tönkre. Persze, lehet venni ukrán cigarettát, ha keresel valakit, aki foglalkozik vele, de megéri??? Szerintem nem. Még mindig olcsóbb leszokni. Azóta, hogy leszoktam, kiszámoltam, megmaradt egy fél autó ára. Igaz, hogy műszaki cikkeket vettem belőle, így is elfogyott, de valahogy nekem jobb érzés, hogy pl laptopon írok neked, nem a szakadt asztalin. Felfoghatjuk úgy is, hogy ezt is a cigaretta árából vettem. Tényleg, belegondolva, menyivel több értelme lett volna elszívni...

2011. jún. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat,csak egy felmérést szerettünk volna tenni a cigarettával kapcsolatban, s ez volt a legmegfelelőbb oldal, hogy feltegyük a kérdést.
2011. jún. 4. 10:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Sztem az, hogy megkönnyebbülést okoz, baromi jó érzés ahhogy sztétáramlik a füst a tüdőben.de ehhez nyugalom kell. Úgy nem jó, hogy végig rettegek, hogy a szüleim észrevesznek. Ezért várom már a 18 évet, hogy hadd bagózzak már naponta 2 dobozzal. Kifizetem annak, aki vesz nekem cigit
2011. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kevesen tudják, de azért is jó cigizni az ivás mellé, mert csökkenti a vizelet kiválasztást.
2011. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jo tarsasaggal beszelgetni es kozbe cigizni m jo erzes. jo reggelente a teraszon, jo a rossz hangulatokba, jo mikloor jokedved van. Es ugyan mar mindenki valamivel karositja magat, ne emeljuk ki a cigit. Van aki cigizik, a nagyobb korosztaly szinte rendszeresen iszik, idosebbek kaveznak, kicsik a chipszeket eszik, elmesz zorakozni, ott is legalabb annyi fustot belelegzel.. szoval ne nyissunk vitat.
2012. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!