Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A mai 13-17 éves tinik mit...

A mai 13-17 éves tinik mit látnak a cigiben?

Figyelt kérdés
Nem értem mire jó az amikor egy 13-17 éves lány vagy fiú mit lát abba, h cigizok!Talán azt hiszik, h ezzel most menöbbek,nagyobbak..stb:S
2010. máj. 4. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Azt,hogy húúú mekkora menő má' én is én is!
2010. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Egyértelmű, hogy:

-menőzés

-nagynak érzik magukat

-alap dolognak érzik, sokan lenézik a nem cigizőket

Mindezért lehet az, hogy nem zavarja őket a cigi szaga /szerintem undi, már nem azért.../


17l

2010. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sosem értettem. Akkor sem próbálnám ki, ha nem lennék allergiás a füstjére. Sajnos nálunk a suliban nagyon bunkók a cigisek, alig lehet elmenni tőlük az utcán, és annyira cigiszagú vagyok mire kiérek, mintha én is dohányoztam volna :S Szerencsére most ballagtam, egyetemen talán normálisabbak a dohányzók is.
2010. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

jaja, menő és kész. aki nem dohányzik azt sokszor lenézik, nem veszik be a társaságba....meg egyfajta közösségkovácsoló hatása is van a ciginek....

maj nem tom akkó menő lesz-e ha nálunk is 2,50 euró lesz egy dobozzal!!!!!!!!!!!!????????

2010. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert menő és mert "tök jól érzik magukat tőle, mintha picit szédülnének". De ha nincs olyan társaságban valaki, akkor sokkal kevesebb az esélye annak, hogy ne szokjon rá. Én kipróbáltam, 15 vagyok, de egyszer és soha többé, én semmit sem éreztem csak órákkal később magamon a szagát...
2010. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
43%

Hülye kérdés. A 30-40 éves mit lát benne?

Amúgy én sem cigizek, talán 3-4 szállal ha szívtam. 1 szál volt, ami tényleg jó volt, valami fűszeres. Csak az meg a többszörösébe kerül a simának.

A vizipipa sokkal jobb, lassan be is kéne szereznem egyet.

2010. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Általában azok szívják 13 évesen már, akik menőnek érzik magukat ( nem foglalkozik velük a kutya sem)
2010. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vagy az anyja volt kedves terhesen is cigizni, ezzel kialakítva a gyerekben a függőséget.

Nem kell általánosítani, rossz tulajdonság! Cigizni nem menő dolog, de valamiben meg kell halni.

2010. máj. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
hogy milyen menő
2010. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20:13 már most is 2:50 euró egy doboz, számolgass csak
2010. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!