Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a jó a füves cigiben?

Mi a jó a füves cigiben?

Figyelt kérdés

Mesélnétek pozitív élményeket? olvastam róla, hogy van, akire úgy hat, hogy teljesen kiürül az agya és nem tud gondolkozni, de van aki szinte mintha megvilágosodott volna, elkezd mindenen gondolkozni, minden dolog között összefüggést lát, és mindenre megoldást talál.

Nektek milyen élményeitek vannak? Mi játszódik le a fejetekben ilyenkor?


2010. máj. 16. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
A füves cigiben az a legjobb, hogy akár anyádat is megb.szhatod, úgysem fogsz emlékezni rá.
2010. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fura de szerintem a kettő között...Valhogy néhány dologba mélyebben látsz bele, máshgoy mint amúgy. elgondolkodtatóan. Mintha félig aludnál és közben valamire nagyon figyelnél, de azt te döntöd el mire. De amúgy többféle fű van, így többféle hatása, pl van amitől röhögőgörcsöd lesz van amitől bealszol.
2010. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenkire máshogyan hatt.

Én "szerencsés" vagyok.

Csak rossz élményeim vannak velekapcsolatban :D

Mindenféle hülyeséget látok meg hallok. :( Bár ami azt illeti nem sok mindenre emlékszem csak valahogy a rossz érzet marad meg benne meg pár emlékfoszlány. Jah meg a barátaim mondták, hogy elkezdetem menekülni egy izé elől :) Meg valami olyasmit is mondtak, hogy vitatkoztam valakivel :S Hát nekem kábé ennyi élmenyem volt vele.

De ott van pl a tesóm akinek meg teljesen változó. Nála meg az aznapi jó vagy rossz élményektől füg, hogy hogyan reagál a fűre. Olyan mint amikor kiálmodod a nap jó vagy rossz eseményeit.

2010. máj. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A fűtől normális esetben, tudtommal, nincs hallucináció. nem vizuális, nem látsz tőle dolgokat, az még a papírnál is csak a durvábbaknál van hogy egy teljes alakot magadelé képzelsz.
2010. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De én se "teljes" vagy egész alakokat látok. Bár pontosan nem is emlékszem, hogy láttam-e egyáltalán valamit?
2010. máj. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nagyon sok múlik azon: milyen formában viszed a szervezetedbe (cigi, pipa, süti...), mekkora mennyiséget, milyen fáradt vagy, használsz e más tudatmódosítót. De az elfogyasztott alkoholmennyiség is sokattud dobni a hatásfokon, milyenségen.
2010. máj. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem okoz konkrét hallucinációkat, ez biztos. de nálam például előfordul olyan, hogy valamilyen kép szép lassan fokozatosan kezd átváltozni, amit nézek, vagy ha valaki egy ember arcát nézed nagyjából közelről elég sokáig, akkor eltorzul, nekem egész életszerűek szoktak lenni ezek, de ennél több hallucinációm nem szokott lenni...
2010. máj. 16. 01:07
 8/13 A kérdező kommentje:
01:03-as, a fáradtságon mi múlik? úgy kevésbé üt? én még csak egyszer téptem úgy, hogy már egy kicsit fáradtabb voltam, de valahogy nem volt olyan nagy élmény úgy... el is mentem aludni :D
2010. máj. 16. 01:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam, és nagyon durván kiszáradt a szám, fél órán belül megittam kb 2 liter vizet, rosszul voltam, hányingerem volt,de nem tudtam hányni, úgy éreztem magam,mintha másnapos lennék.Szóval kuurva szar volt.
2010. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg elég sok mindentől függ. nekem bizsereg a testem és gondolkozom. ha valaki röhög akkor énis. XD de amúgy komolyan elgondolkozom sok mindenen. rengeteg mindenre rájöttem. és nem egye emberben csalódtam hatalmasat, pedig csak gondolkodtam és tényleg megvilágosodtam. amúgy ha be vagyok szívva rühellek beszélni. csak hallgatni jó amit a többiek mondanak. és közben gondolkozni hogy mit miért mondanak és van-e hátsó szándékuk. bizalmatlan leszek és ideges. és nem tudom megjátszani magam. egyszer nem akartam, hogy rájöjjenek, hogy rájöttem valamire. és nem tudtam velük nevetni. egy hülye pícsának éreztem magam. és ahogy a számat próbáltam mosolyra bírni nem ment. akadozott. tök fura. na jó sok is volt. jó is meg rossz is. mert jó érzés, de amilyen emlékek fűződnek hozzá... ne

m kívánom senkinek.

2010. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!