Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit szoktál venni?...

Milyen cigit szoktál venni? Miért azt veszed?

Figyelt kérdés
Régóta szívod azt? Naponta mennyit szívsz belőle? Mióta dohányzol? Kort és nemet is kérhetnék? Köszi! :)
2011. jún. 5. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fehér szofit szívok napi 15-16 szálat kb. kb másfél éve még sárga bondot szívtam, aztán itthon voltam tavaly nyári szüneten és anyum fehér szofit szívott és akkor kaptam rá én is. talán nem is szofi volt hanem bond mert akkor a szofi drágább volt, csak aztán valahogy lement az ára 540re és onnan már ő is szofit vett. 15 éves korom óta dohányzok. amikor 17 éves voltam megpróbáltam leszokni kb 2 hétig ment aztán szilveszter este részegen rágyújtottam. azóta ugyanúgy dohányzok csak akkor volt az hogy kék helyett sárgát vettem és akkor kezdtem el sárga bondot szívni amíg le nem cseréltem fehérre.
2011. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19/férfi az kimradt :D
2011. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Djarum Black, 2-3 havonta egy doboz. 2 éve leszoktam a többiről.


23/F

2011. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az utolsótól szeretném kérdezni hogy milyen a Djarom black? Úgy tudom hogy szegfűszeges, mennyire erős? Van olyan mint 1 piros multi? Én fehéret szívok de kiakarom próbálni ezt a szegfűszegeset, csak félek hogy nagyon erős lenne. Nincs valami gyengébb Djarom ami úgyszint szegfűszeges? Am mennyibe kerül egy doboz és hogy hogy ilyen sokiáig bírod vele?
2011. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fehér Szofit, három éve, most már csak napi 3-6 szálat.

Azért szívom ezt, mert nekem ennek van a legfinomabb íze.

24/L

2011. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

@9:26


Nagyon jó, nem véletlen, hogy már csak ezt szívom. Papíron 10 10 10, tehát ugyanolyan erős, mint egy piros Multi, de mivel a szegfűszeg nyugtató hatással van a tüdőre, így még a nemdohányzóknak sem tűnik fel az erőssége, mikor kipróbálják. Gyengébb nincs, és más típusait sem ajánlom, nekem nem váltak be.

1550 ft egy doboz, ez épp elég ok, hogy sokáig kitartson. :)

2011. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia

én a 9:26os vagyok. Azt megkérdezem még tőlled hogy mivel azt írtad hogy 2-3 havonta egy doboz belőle, mikor szoktál szívni belőle?? Milyen alkalmakkor? Erősen gondolkozom a leszokásban de azért egy Djarum Black-et kirpbóálnék, csak arra vagyok kíváncsi hogy neked hogy tart ki olyan sokáig?

légyszives majd válaszolj!

2011. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak baráti összejövetelekkor gyújtok rá, ha pl elmegyünk teázni, vagy ha itthon van valami olyan italom, amihez illik. Alkalmanként 2-3 szálat szívok, tehát kb 10 ilyen napra elég. Meg kétszer is meggondolod, rágyújts-e, mikor 78 ft egy szál... De csak úgy soha nem gyújtottam rá, akkor sem, amikor nem ezt szívtam.
2011. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Hello!

Ha engedi pénzem akkor piros Lucky Strike-ot szívok, ha nem akkor meg kék szofit. Igazából hétköznap nincs időm cigire, csak hétvégén amikor baráti társasában vagyok. 19/F

2011. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Yellow vagy Blue Kings, sajnos otthon nem kapni :( 17/F
2011. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!