Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » HOGYAN SZOKJAK LE A CIGIRŐL?...

HOGYAN SZOKJAK LE A CIGIRŐL? ( kamasz kor )

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy! Ne szokj le! NEM ÁRT SEMMIT
2011. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gondolom suli előtt kér édes anyjától, mint énis, meg a zsebpénz:) de lehet jólállnak anyagilag:D kitudja. senkinek semmi köze hozzá
2011. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Ehogy, ne szokj le! Szívj többet!
2011. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

ne szokj le.14/l vagyok.én is cigizek.ne szokj le,mert csak nehezebb lesz,nem fogod tudni megállni,amikor a haverok meletted cigiznek.egyébként pedig,anyám ad pénzt,apám is.innen van rá pénzünk.:)

adnak ebédre,én meg nem ebédelek,hanem veszek egy perecet(85forint) és az ezresből a maradékot cigire költöm.:)

2011. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Helyes és jó döntés!

Ha már elhatároztad hogy szeretnél a függőségtől megszabadulni az jó hozzáálás.

Szerintem meg fogod tudni csinálni, ha nem az első akkor a második harmadik stb próbálkozásra. Nem szabad feladni ha elsőre nem sikeül, hanem aztmondani akkor is meg fogom csinálni.

Türelmesnek kell lenned mindeképp.

Az elején elképzelhető hogy ingerült leszel stb de ki fogod bírni, úgy álljál hozzá hogy ki akarod bírni.

Nagy önfegyelem és önuralomra lesz szükséged, de meg tudod csinálni hidd el, bízz magadba hogy erős vagy.

Sproltolj sztem, kondi bicaj futás úszás bármi jó.

Esetleg játszál a gépen cs, ut, flatout2.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Amikor úgy érzed hogy beadnád a derekad nézd meg ezket a linkeket és legyél elszánt, te sokkal erősebb vagy mint az bűzrud, te fogysz kijönni ebből győztesen és kész, nem fogja az élted minden egyes percét uralni, újra olyan lesz mint régen.

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam biztatni.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szia! Ha nem sikerült leszoknod : Allen Carr- Már nem dohányzom! ezt a könyvet olvasd el de aszerint ahogy a könyvi utasítás mondja nem egy ember így szokott le ;)
2013. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!