Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges leélni egy életet...

Lehetséges leélni egy életet intim kapcsolat nélkül? (lelki szempontok szerint) Milyen hatásai vannak ennek valakire? (lelki)

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ez függ attól, hogy férfi vagy nő vagy! :D
2011. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről. De nagyon ritka. A múltkor olyan volt a TV-ben, hogy egy pali egy guminővel él és feleségeként kezeli, de ez annyira beteg dolog szerintem.
2011. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet,de elég nehéz lehet.ha a hormonok jól működnek,akkor szükség van a társra,de egyébként is szerintem.én biztos nem tudnék így élni.
2011. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez a nemi vágy teljes hiánya miatt lenne-e így, vagy pedig önmegtartóztatás miatt. Egyedül élne így valaki, vagy párkapcsolatban, ahol egyik fél sem igényli az intim kapcsolatot?
2011. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy erre a két lehetőségre kell korlátozni. Zárkózottság is állhat mögötte ugyebár ? Ha soha nem kerül valaki közel a másik nemhez...
2011. jan. 9. 22:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a hormonok nagyon dolgoznak és a lehetőség is adott, beteges zárkózottságnak kell lennie ahhoz, hogy ne merjen közeledni vagy elutasító legyen valaki.
2011. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát én még 22 évesen is nehezen bírom , még 5 év és le is lőném magam ..

biztos vannak olyan emberek de szerintem ők mindenképpen betegek

2011. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem az érzelmi kapcsolat sokkal fontosabb mint a testi.

szex nélkül akár hónapokig is elvagyok (valaki szerint ez beteges, nekem nincs rá ingerenciám, hogy minden áron legyen valami a lábam között :D )


az mondjuk szerintem nem normális, hogy valaki szűzen él 40-50 éves koráig. biztosan okoz valami lelki torzulást is.

nézd meg a pedofil papokat pl....

2011. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy az illető átélt egy rettenetes csalódást amikor először szerelmes lett és attól retteg hogy ehhez akár csak hasonlót még egyszer meg kell tapasztalnia. Mi a megoldás ?
2011. jan. 10. 02:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre nem igazán tudok válaszolni. Talán abból indulnék ki, hogy intim kapcsolat nélkül nem lehet párkapcsolatod normális emberrel, és emiatt egyedül leszel, üresnek fogod érezni az életed. De csak magamból indultam ki...


Utolsó kérdésre:

Erre csak egy megoldás van. Az hogy túllépsz végre és elfelejted a régi sérelmedet. Minden ember más, az előzőbe csalódtál, pont. Lehet a, hogy a következővel fogod eltölteni életed legjobb perceid.. Társ nélkül az élet sz@r, intim kapcsolat meg hozzá tartozik.

2011. jan. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!