Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Melyik alábbi két...

Dohányosok! Melyik alábbi két szempont szerint "éltek"?

Figyelt kérdés

Olcsó cigit szívsz, mivel ha már megöl, legalább ne költs annyit rá, maradjon másra is pénzed, és ne valami szart szívj. (pl. bond, viceroy, multi)


vagy


Drága cigit szívsz, mivel ha már megöl, legalább jó cigi öljön meg, és kitudd élvezni a "dohányzást". (pl. dunhill, marlboro, davidoff)


2011. júl. 4. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dunhillt szívok,de nem az ára miatt,hanem mert szerintem ennek a legjobb az íze,nekem ez tetszik a legjobban.

21/L

2011. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
drága de már leszoktam :)
2011. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semelyik... Én nem ilyen elven dohányzom, sőt nem is gondolkodtam ezen... Hogy most az olcsó vagy a drága cigi öl meg...

1000 más dolog van ami ugyanúgy közrejátszik valakinek a halálában, és van olyan is aki életében nem dohányzott, mégis tüdőrákban hal meg... No ő melyiket választja?

És Te?

2011. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
72%
legyegyszerübb: próbáld ki mindegyik fajta cigit és amelyik a legjobban izlik aszd szivd..
2011. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Toltottet szivok, primus cherry-vanilia. Megszoktam, szeretem az izet es arban is jobban kijovok. Egyik elv sem vezerel.
2011. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.

és a davidoff kaksi, a legjobb cigi az a lucky strike:D

2011. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem az számít drága vagy nem,hiszen nem 2 év alatt halsz meg.. Az számít "ízlik" e vagy sem. Én marbit vagy kentet szívok amúgy. Nálam az a favourite :)

22/L

2011. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én kék Bondot szívok, de nem azért mer olcsó....
2011. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
minden cigi drága!!régen még 23 ft volt egy doboz cigi kb.Az nem volt drága
2011. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!