Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Még valaki, aki sodrott cigit...

Még valaki, aki sodrott cigit szív?

Figyelt kérdés

Előre megsodrod,vagy csak mielőtt rágyújtasz? Miért jobb ez?

18L, sodrós


2011. júl. 14. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én előre megcsinálom hogy ne kelljen mindig, 2-3 doboznyit legyártok az elég 1 hétre.
2011. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen dohányból? :)
2011. júl. 14. 14:25
 3/4 anonim válasza:
Apám sodorja. Általában 3-5 szálat, kivéve ha megy valahova,akkor többet. Ennek két előnye van: Mindig elhagyja az öngyújtóját, így meg elfér a cigi mellett. A másik, hogy ha 3 doboz cigit csinálna, abból 2-t elhagyna:)
2011. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok ideig sodortam, általában Golden Virginia, vagy kék Drum dohányból, ez a kettő volt a kedvencem, a végén próbálkoztam az ízesített Domingo dohányokkal is. Sosem sodortam meg előre, szerettem a feelinget, hogy előveszem, akár egy sörözőben, vagy bárhol, és csinálok egy cigit. Mindig volt nálam dohány, papír, és 10-15 darab filter, de naponta körülbelül csak 4-5 cigit szívtam el, mert nem nikotinfüggőségből dohányoztam, hanem az élmény kedvéért, ezért is volt könnyű letennem ezeleőtt másfél éve, azóta nem gyújtottam rá, nem is kívánom. 24/F
2011. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!