Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 eves vagyok es az osztalyta...

14 eves vagyok es az osztalytarsaim elkezdtek cigizni. Tudom, hogy semmi teendom. De kivancsi lennek velemenyetekre. Mit szoltok?

Figyelt kérdés

Hello!

Volt egy osztalybulink 2 hettel ezelott es egy paran akkor probaltak eloszor a cigit.Nem voltam ott,nem lattam,de meseltek nekem.A buli utani hetvegen egy resze az osztalynek,kirandulasra ment es ott is cigiztek.Feltem oket,hogy raszoknak.Ma ket osztalytarsam elment szunetben es vett cigit es olyan boldogok voltak,hogy ujra szivhatnak.Azt hiszem,hogy ebbol fuggoseg lesz.Es nem csak,hogy cigiztek,de a bulin meg jol be is ittak,bort,sort,energiaitalt.

Ismertek meg ilyen helyzetet?Ezt foleg a fiuk csinaljak,azert hogy nagyfiuk legyenek?

Bocsi az ekezetekert,de nem megy az ekezetes iras.


2009. febr. 9. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ja ja ez nagyfiuskodás nemérdemes szolni nekik úgyis magasról tesznekrá,majd leszoknak valamiért vagy valakiért.Apám 40 évesen szokott le.Tesom meg azért me a pasija mondta,hogy a verdában nincs dohányzás me nehéz lessz eladni egy füdtös gépet.
2009. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Lányok is csinálnak ilyet azért. Te vigyázz magadra,azt csinálom,hogy ne cigizz,igyál,és később is csak mértékkel.
2009. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 éves vagyok tavaly szinte gyárkémény voltam"-.- de anyum lebuktatott azóta hozzá sem nyúltam és sokkal jobb
2009. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
57%
Gratulalok, hogy ilyen ertelmes vagy es nem kezdesz bele valamibe,csak azert,hogy beilleszkedhess.En 38 eves lany vagyok.SOHA nem vettem meg cigit a szamba.Budosnek tartom.Volt szerencsem igazi kubai szivart kostolni, eleg jo az illata es kevesebb benne a dohanypotlo anyag.Bar nem gondolom, hogy pont ebbe halna bele valaki,azert ez is egy kockazattal tobb.Apukam valoszinuleg ettol kapott rakot. En mastol, ez teljesen kiszamithatatlan. Kulon erett gondolkodasnak velem, hogy inkabb megosztod a problemad,mintsem bedolnel masok kedveert.Igen, sok gondot okoz nekem is, allando cigiszunetek vannak a munkahelyeken is.Plane,hogy a kavet sem szeretem.De nem adom fel ezt a dontesem. Az ital: csaladi hatterbol adodoan sosem lattam senkit inni otthon. Ez szerencse.Kimaradtam a boros kola bulikbol, nem voltam eleg csini bulizos lany.25 evesen kikerultem Franciaorszagba.Itt viszont nem kolaztam ossze a borokat!Szerintem idonkent evesnel, buliban inni egy kicsit nem art.Kicsit!Viszont en ha mar iszom, finomat.Foleg vorosbort. Nem tudom, fiu vagy vagy lany, mindenesetre a cigi es alkohol keverek undorito szag, iz.Legy tekintettel a partneredre. Ha mar senki nem fog irigykedni rajuk, az osztalytarsaid is abbahagyjak a felvagast.Sok gyerek mar 12 evesen is dohanyzik, van aki 9 évesen szul,8 évesen haboruba viszik... Orulj,hogy TE nem es tarts ki sajat donteseid mellett!
2009. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!