Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell cigit sodorni?

Hogy kell cigit sodorni?

Figyelt kérdés
Veszek cp-t,dohányt meg azt a cigitöltőt--ebbe kell vmi patron is nem?:D Ez összesen így mennyi? És hogy kell csinálni?
2009. ápr. 6. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
húh.. hát ezt így nem lehet leírni, kérj egy bemutatót a környezetedből :D
2009. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Körülbeli összegek: dohány (40gr-os): 400Ft, hüvely (200db): 200Ft, töltő (műanyag): 1000Ft. Hogy hogyan kell használni arra a büdös életben nem jössz rá ha valaki nem tudja megmutatni:D
2009. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tömés helyett kézzel szórd bele és a cigi végét kicsi vattávalo tömd be
2009. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előtted az internet, meg a youtube! Ha sodorni akarsz ott tutira van bemutató! mert ha a daly smoker fent van, akkor annak is fent kell lennie! amugy meg én egyedűl rájöttem, hogy kell tölteni, szerintem egy majom is meg tudná csinálni!
2009. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sodrok hol laksz?ha az utamba esel gyorsan megtanítalakXD vagy ha idejössz:D
2009. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

http://www.youtube.com/watch?v=fH_rh0KmwHM&feature=related


Persze csak dohanyt rakj bele, ne mint ez a szegyentelen...


-Neo

2009. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A cigitöltőbe beleteszed a dohányt,a végére ráhúzod a hüvelyt,lecsukod és hátrahúzod,majd visszatolod és kész a cigi :D ne tömd meg nagyon dohánnyal mert akkor nemlehet hátrahúzni de majd úgyis rájössz.
2010. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!