Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Így minden kiderülhet? Ilyen...

Így minden kiderülhet? Ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
7-8 hónapja dohányzom, most azon vagyok, hogy lerakjam! Tüdő szűrésre kell mennem hamarosan és nem tudom, hogy izgulhatok-e!!? 17 éves fiú vagyok, szüleim nem tudják, hogy dohányzom! Ilyen fiatalon kimutatható a rák???
2011. júl. 29. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen kimutatható mond el a szüleidnek.
2011. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy pár hónapig dohányoztál, még NEM VAGY rákos!


Azt, hogy dohányzol, a tüdöszürésen nem látják, meg eleve nem is közlik senkivel sem az eredményt rajtad kivül.

2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, ez korhoz van kötve, majd ha betöltöd a 25-öt onnan aggódhatsz.

Egyébként ez egy tipikus példája annak, mikor valaki úgy vág bele dolgokba, hogy fogalma sincs azok hátteréről vagy a vállalt felelősség kockázatairól.

Egyébként a rák nem válogat, nincs korhoz kötve, ha rákos vagy, a tüdőszűrő foltot mutat, amit ki kell vizsgáltatni.

Ha olyan alkatú vagy, akkor már most lehet rákos a tüdőd, sőt a gégéd is a szádról nem is beszélve.

Biztos megéri füstölni...

2011. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pl milyen alkatra gondoltál?? Elhízott?
2011. júl. 29. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Hajjaj :)

Szóval nem szó szerint értettem az alkati kérdést, hanem van, akit pl 100 évesen sem dönt le semmilyen nyavaja a lábáról, és van olyan, aki már születéskor tele van cisztákkal és daganatos sejtekkel. Ez előre be nem határolható, alkati kérdés (sokszor testsúlytól is független).

2011. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jajj így már értem, csak azért értettem így, mert sok olyan betegség van ami testsúlytól is függ hogy kialakul-e avgy sem! én így tudom! Köszönöm! :)
2011. júl. 29. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
7-8 hónap alatt hogy tudtál úgy rászokni hogy neked "le kell rakni" ? Már bocs de 3 éve cigizek napi rendszerességgel és van hogy napi 1-2 szállal elvagyok...
2011. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez mindenkinél változó, nálam így állt be!
2011. júl. 30. 01:30
 9/11 anonim ***** válasza:
csak bebeszéled magadnak...
2011. aug. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szívd csak
2011. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!