Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek így lelehet szokni?

Szerintetek így lelehet szokni?

Figyelt kérdés
Már kb 1 éve dohányzom és haverommal mindig felesbe vettem és néha egyedül is vettem de aztán már egy hete naponta 1-2 szálat szívtam el ez jó jel? ma is csak 1 szálat szívtam el reggel
2011. aug. 7. 00:00
 1/4 anonim válasza:
Igen. Egyre ritkábban dohányozz (heti 1X) és utasítsd vissza, hogy nem kérsz ha megkínálnak.
2011. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év semmi! 2évig dohányoztam. Elhatároztam h abbahagyom és kész onnantól nem gyújtottam rá. Ennek már 15éve. Sőt mos már undorodom tőle.
2011. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az úgy szart se ér ha egyre kevesebbet cigizel.1 év után még könnyű leszokni mert még nem vagy annyira rászokva.Egyszerűen csak ne vegyél cigit és ne gyútjs rá és kész.Nekem így sikerült leszokni 5 év után.Pedig én naponta elszívtam egy doboz cigit vagy még többet is.
2011. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress más pótcselekvést, tkondi bicaj futás úszás bármi jó.

Esetleg játsszál a gépen cs, ut, flatout2.

Vagy gitározz az is le tudja kötni az embert.

Amikor úgy érzed hogy beadnád a derekad nézd meg ezeket a linkeket és legyél elszánt, te sokkal erősebb vagy mint az bűzrud, te fogysz kijönni ebből győztesen és kész, nem fogja az élted minden egyes percét uralni.

[link]

[link] videót is nézd meg

[link] olvasd ezeket figyelmesen végig.

Haverokat is ezekkel szoktam biztatni.

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!