Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek rá lehet szokni a...

Szerintetek rá lehet szokni a fűre?

Figyelt kérdés

Mert szerintem igen hiába mondja sok ember, hogy nem.

Azért is teszem fel a kérdést mert nekem az első cigim füves volt. És nem cigizek csak néha mondjunk heti 2-4 szál azt is csak úgy partyból vagy nem tudom...tehát a sima cigit abszolút nem kívánom és valamiért nem is tudnák rá szokni viszont a füvesset van sokszor, hogy megkívánom...nem vicc. Pedig sport ember vagyok heti 3-4 szer járok kondi terembe. Régen még az szaga se tetszett..de most már szabályossan gerjedek az "illatára"..na akkor most ez, hogy is van??? egy csomó ember mondja, hogy nem lehet de szerintem igen is rálehet.


2011. okt. 15. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
3 éve tépek naponta, de szerintem nem XD na de viccet félre téve , a lelki bajokkal élő emberek simán rákattannak. pl.: barátnőhiány , szeretethiány, depresszió... stb mostanában ezt a legális sz@rt szívom, de ez kb ugyanaz. egyik kutya másik eb, na sok beszédnek sz@r az alja, úgyhogy ennyi ehhez a hozzáfűzni valóm.
2011. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A sima cigi fizikai és pszichés függést is okoz, ezzel szemben a fű csak pszichés függést. Úgyhogy, igen, rá lehet szokni.
2011. okt. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, pszihés függőséget okoz. Ugyanolyat, mint amilyet tud okozni a szex, a futás, a csokoládé, a körömrágás, stb. Fizikailag nem addiktív.
2011. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge lelkierőd lehet, ha rászoktál...
2011. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rá lehet szokni, mint minden más tudatmódosító anyagra. Úgy hiszem, van abban a dologban valami, hogy akik rászoknak, azért lehet valami probléma a háttérben. Én bevallom, sokszor kipróbáltam, anno amikor tinik voltunk. Nekem megvolt mindenem, jól éltünk, volt mindig barátnőm, szerettem élni. Csak kíváncsiságból szívtam egyszer egyszer, az ember felszabadultnak érzi magát tőle, meg jobb lesz a kedve. Nekem erre nem volt szükségem, alapból is egy közvetlen életvidám srác voltam mindig. De ismertem olyat, aki depresszós volt, vagy csak kirúgták valahonnan, szakított a szerelmével, ilyesmi. Ők igen, rászoktak, napi szinten be voltak szívva, mert csak akkor tudtak kicsit kizökkeni a mindennapi életből. Sajnos ilyen is van, bár ez is emberfüggő.
2011. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért szoktál rá mert jó. Nem azért, mert függővé tett. Olyan ez mint egy hobbi. Mondjuk én is elszívok napi 2-3 cigit, de pozitívan hat rám teljesen. :) Bár a joint nem a legegészségesebb ha a tüdőt nézzük, de majd faragok pipát. :)
2011. okt. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy jól írja előző. Ha azért szívod, hogy legyen valami ami kitöltse az életed, akkor rászoksz, függő lesz tényleg. Ha viszont nincs mit betölteni, mert jól elvagy, csak egyszerűen szeretsz szívni, az nem baj szerintem. :)
2011. okt. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!